See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova Masarykova náměstí v Žamberku
Beschreibung: Předmětem soutěže je návrh j komplexní revitalizace Masarykova náměstí jako společenského, kulturního, obchodního i historického srdce Žamberku. Blíže viz. soutěžní podmínky
Interne Kennung: Obnova Masarykova náměstí v Žamberku
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: jedná se o otevřenou jednofázovou architektonickou soutěž
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001