See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów ortopedycznych, szkła bioaktywnego oraz narzędzi i materiałów zużywalnych do artroskopu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów ortopedycznych , szkła bioaktywnego oraz narzędzi i materiałów zużywalnych do artroskopu. Przedmiot zamówienia został podzielony na 32 części (pakiety). Wykonawca może składać ofertę do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku Nr 1A (Formularz asortymentowo-cenowy) do specyfikacji stanowiący integralną jej część. Wykonawca zobowiązany jest do realizowania dostaw na podstawie zgłoszenia Zamawiającego dokonanego drogą elektroniczną. Na czas trwania umowy Wykonawca zapewnia: a) skład konsygnacyjny implantów (komis) wskazanych przez Zamawiającego po podpisaniu umowy ( zgodnie z załącznikiem 1A Formularzem asortymentowo-cenowym) b) możliwość wymiany rozmiarów implantów ortopedycznych może dotyczyć jedynie produktów w nienaruszonych opakowaniach producenta, c) nieodpłatne użyczenie instrumentarium operacyjnego do zakładania implantów ( zgodnie z załącznikiem 1A Formularzem asortymentowo-cenowym) d) użyczenie systemu napędowego zawierającego piłę oscylacyjną i wiertarkę ( zgodnie z załącznikiem 1A Formularzem asortymentowo-cenowym) e) użyczenie kinezmatycznego systemu nawigacji komputerowej do zakładania endoprotez ( zgodnie z załącznikiem 1A Formularzem asortymentowo-cenowym) Wykonawca zapewni przeszkolenie personelu na swój koszt w siedzibie Zamawiającego w terminie uzgodnionym pomiędzy stronami ( zgodnie z załącznikiem nr 1A Formularzem asortymentowo-cenowym) Realizacja dostaw w terminie nie dłuższym niż 2 dni (robocze), od momentu złożenia zamówienia dokonanego drogą elektroniczną.
Vorherige Bekanntmachung: 6989-2026
Interne Kennung: FDZP.226.70.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel
5. Los
Los: LOT-0022
Titel: PAKIET nr 22: Zestaw do rekonstrukcji MPFL
Beschreibung: Zestaw do rekonstrukcji MPFL
Interne Kennung: PAKIET nr 22
Los: LOT-0023
Titel: PAKIET nr 23: Szkło bioaktywne.
Beschreibung: Szkło bioaktywne.
Interne Kennung: PAKIET nr 23
Los: LOT-0024
Titel: PAKIET nr 24: Implant do przestrzeni podbarkowej.
Beschreibung: Implant do przestrzeni podbarkowej.
Interne Kennung: PAKIET nr 24
Los: LOT-0026
Titel: PAKIET nr 26: Innowacyjny system szycia łąkotek i zaopatrywania stawu barkowego
Beschreibung: Innowacyjny system szycia łąkotek i zaopatrywania stawu barkowego
Interne Kennung: PAKIET nr 26
Los: LOT-0027
Titel: PAKIET nr 27: Materiały kościozastępcze.
Beschreibung: Materiały kościozastępcze.
Interne Kennung: PAKIET nr 27
Los: LOT-0028
Titel: PAKIET nr 28: Panewki dwumobilne o małych rozmiarach
Beschreibung: Panewki dwumobilne o małych rozmiarach
Interne Kennung: PAKIET nr 28
Los: LOT-0029
Titel: PAKIET nr 29: Endoproteza bezcementowa , krótkotrzpieniowa stawu biodrowego i endoproteza stawu kolanowego odwzorowująca kolano anatomiczne.
Beschreibung: Endoproteza bezcementowa , krótkotrzpieniowa stawu biodrowego i endoproteza stawu kolanowego odwzorowująca kolano anatomiczne.
Interne Kennung: PAKIET nr 29
Los: LOT-0030
Titel: PAKIET nr 30: Płyty mostkowo-żebrowe
Beschreibung: Płyty mostkowo-żebrowe
Interne Kennung: PAKIET nr 30
Los: LOT-0031
Titel: PAKIET nr 31: Narzędzia i materiały zużywalne do artroskopu
Beschreibung: Narzędzia i materiały zużywalne do artroskopu
Interne Kennung: PAKIET nr 31
Los: LOT-0032
Titel: PAKIET nr 32: Materiały kościozastępcze - nośniki antybiotyków
Beschreibung: Materiały kościozastępcze - nośniki antybiotyków
Interne Kennung: PAKIET nr 32