2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accelerate Cyber Readiness
Beschreibung: Enexis is voornemens een strategische partner te contracteren die substantieel bijdraagt aan de verdere versterking van de securityorganisatie bij zowel IT als OT. De opdrachtgever is de 1e lijns securityfunctie, uitgevoerd door het Digital Resilience Center. De samenwerking is primair gericht op het realiseren van de vooraf gedefinieerde digitale weerbaarheidsdoelen doelen van Enexis. Daarnaast wordt van de partner verwacht dat deze de digitale weerbaarheidsdoelen kritisch kan challengen en actief meedenkt over de doelen voor de daaropvolgende jaren. De ondersteuning omvat werkzaamheden op operationeel, tactisch en strategisch niveau.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
162856-2026 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Accelerate Cyber Readiness
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Accelerate Cyber Readiness
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000