See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky armatur svorek spojek pro vedení vvn
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení VVN Čerpání RD 005-2023, RD 006-2023, RD 007-2023, RD 008-2023, RD 009-2023, RD 010-2023, za období 4.Q.2025
Vorherige Bekanntmachung: 21438-2022
Interne Kennung: N006/22/V00013886
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31321000 Starkstromleitungen
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Spirály opravné, tlumiče vibrací
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení VVN Čerpání RD 010-2023, za období 4.Q.2025 Počet dílčích smluv za 4.Q.2025 je 5.
Interne Kennung: N006/22/V00013886/6
Los: LOT-0001
Titel: Armatury pro izolátory
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení VVN Čerpání RD 005-2023 za období 4.Q.2025 Počet dílčích smluv za 4.Q.2025 je 22.
Interne Kennung: N006/22/V00013886/1
Los: LOT-0002
Titel: Armatury
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení VVN Čerpání RD 006-2023 za období 4.Q.2025 Počet dílčích smluv za 4.Q.2025 je 30.
Interne Kennung: N006/22/V00013886/2
Los: LOT-0003
Titel: Svorky nosné spirálové
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení VVN Čerpání RD 007-2023 za období 4.Q.2025 Počet dílčích smluv za 4.Q.2025 je 7.
Interne Kennung: N006/22/V00013886/3
Los: LOT-0004
Titel: Svorky kotevní klínové
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení VVN Čerpání RD 008-2023 za období 4.Q.2025 Počet dílčích smluv za 4.Q.2025 je 6.
Interne Kennung: N006/22/V00013886/4
Los: LOT-0005
Titel: Svorky, oka spojky
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení VVN Čerpání RD 009-2023 za období 4.Q.2025 Počet dílčích smluv za 4.Q.2025 je 13.
Interne Kennung: N006/22/V00013886/5