2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompostárna Střemošice – elektrický nakladač
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka (pořízení) kloubového nakladače s elektrickým pohonem za účelem navýšení kapacity zpracování biologicky rozložitelných odpadů. Předmět veřejné zakázky musí být dodán nový, nepoužitý a plně funkční. Součástí předmětu veřejné zakázky je i vyzkoušení a uvedení do provozu včetně zaškolení obsluhy a doprava na místo určení.
Interne Kennung: Veřejná zakázka - Kompostárna Střemošice – elektrický nakladač
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001