See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organiseren van buitenschoolse- en vakantieopvang.
Beschreibung: Het gemeentebestuur Wemmel besteedt de buitenschoolse- en vakantieopvang voor kinderen van 2,5 jaar tot en met 12 jaar uit aan één of meerdere opdrachtnemers, volgens de lokale erkenningskaders van buitenschoolse opvang en vakantieopvang van de gemeente Wemmel. Voor de opvang streeft het gemeentebestuur naar ontspanning, spel en ontwikkeling in een warme, inclusieve omgeving, en neemt het hiervoor de regierol in handen. De buitenschoolse opvang betreft: Voor- en naschoolse opvang (inclusief woensdagnamiddag) Middagtoezicht Opvang op schoolvrije dagen De vakantieopvang betreft opvang tijdens de schoolvakanties.
Interne Kennung: PPP04F-488/6020/D-2026-006
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75200000 Kommunale Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Buitenschoolse opvang - Nederlandstalige scholen
Beschreibung: Het gemeentebestuur Wemmel besteedt de buitenschoolse- en vakantieopvang voor kinderen van 2,5 jaar tot en met 12 jaar uit aan één of meerdere opdrachtnemers, volgens de lokale erkenningskaders van buitenschoolse opvang en vakantieopvang van de gemeente Wemmel. Voor de opvang streeft het gemeentebestuur naar ontspanning, spel en ontwikkeling in een warme, inclusieve omgeving, en neemt het hiervoor de regierol in handen. De buitenschoolse opvang betreft: Voor- en naschoolse opvang (inclusief woensdagnamiddag) Middagtoezicht Opvang op schoolvrije dagen De vakantieopvang betreft opvang tijdens de schoolvakanties. PERCEEL 1: BUITENSCHOOLSE OPVANG - Nederlandstalige scholen Gemeentelijke kleuter- en lagere school ‘De Wondertuin’ - J. Vanden Broeckstraat 29 Vrije basisschool kleuter- en lagere school Sint-Jozef - Kaasmarkt 38 Vrije basisschool kleuter- en lagere school Mater Dei - Zalighedenlaan 16 GO! Kleuter- en lagere school inclusiecampus - Diepestraat 28
Interne Kennung: D-2026-006_1
Haupteinstufung (cpv): 80100000 Grundschulunterricht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312100 Betreuung in Tagesstätten, 75200000 Kommunale Dienstleistungen, 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen
Los: LOT-0002
Titel: Buitenschoolse opvang - Franstalige school
Beschreibung: Het gemeentebestuur Wemmel besteedt de buitenschoolse- en vakantieopvang voor kinderen van 2,5 jaar tot en met 12 jaar uit aan één of meerdere opdrachtnemers, volgens de lokale erkenningskaders van buitenschoolse opvang en vakantieopvang van de gemeente Wemmel. Voor de opvang streeft het gemeentebestuur naar ontspanning, spel en ontwikkeling in een warme, inclusieve omgeving, en neemt het hiervoor de regierol in handen. De buitenschoolse opvang betreft: Voor- en naschoolse opvang (inclusief woensdagnamiddag) Middagtoezicht Opvang op schoolvrije dagen De vakantieopvang betreft opvang tijdens de schoolvakanties. PERCEEL 2: BUITENSCHOOLSE OPVANG - Franstalige scholen Gemeentelijke kleuterschool - Prins Boudewijnlaan 15 Gemeentelijke lagere school - Winkel 56
Interne Kennung: D-2026-006_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen, 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung, 85312100 Betreuung in Tagesstätten, 85312110 Betreuungsleistungen in Kinderkrippen
Los: LOT-0003
Titel: Vakantieopvang
Beschreibung: De opdrachtnemer organiseert opvang, toezicht en activiteiten tijdens de herfst-kerst-krokus, paas-en zomervakantie (met uitzondering van de feestdagen) op één enkele locatie voor kinderen die wonende zijn of school lopen in de gemeente Wemmel. Er wordt een gevarieerd activiteitenaanbod per taal- en leeftijdsgroep georganiseerd. Onder activiteiten wordt verstaan: spel, knutselen, …waarbij de creativiteit wordt gestimuleerd. De opdrachtnemer zorgt zelf voor het materiaal. De opdrachtnemer heeft een duidelijke visie op inclusie binnen de werking van de vakantieopvang en creëert een meerwaarde in zijn offerte wanneer de kinderen van het BuO (Buitengewoon basisonderwijs type 3) van de GO! Inclusiecampus, die een hogere zorgnood hebben, evenzeer gebruik kunnen maken van het aanbod van de vakantieopvang. Het aantal vrijwilligers dat wordt ingezet is bij een gewone werking globaal beperkt tot maximum 20%. Dit kan sporadisch overschreden worden bij piekmomenten of als extra hulp voor kinderen met een bepaalde zorgnood, maar mag niet de norm zijn in de uitvoering van de opdracht. PERCEEL 3: VAKANTIEOPVANG De vakantieopvang betreft een gecentraliseerde opvang op 1 locatie, zijnde het scholendomein van de Nederlandstalige- en Franstalige gemeentelijke basisschool (J. Vanden Broeckstraat 29) met 2 (twee) gesplitste taalgroepen tijdens de piekmomenten met elk een opsplitsing in leeftijdsgroepen; 1 (één) samengevoegde groep tijdens -de dalmomenten.
Interne Kennung: D-2026-006_3