See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o oświadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Negocjacyjna bez uprzedniej publikacji zaproszenia do ubiegania się o zamówienie
Interne Kennung: BID.7242.1.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: art. 23 ust. 1 pkt 1 i pkt 4 w związku z art., 19 ust. 1 pkt 3 i art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t.j. Dz. U. z 2023r. poz. 2778 z późn. zm.) Nazwa i adres organizatora: Gmina Iwierzyce reprezentowana przez Wójta Gminy Iwierzyce, 39-124 Iwierzyce 80 Określenie przewidywanego trybu udzielenia zamówienia: Bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego z podmiotem zewnętrznym na podstawie art. 19 ust. 1 pkt. 3 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 2778 z późn. zm.), gdzie organizator dokonuje wyboru operatora w trybie art. 22 ust. 1 pkt. 1. Określenie rodzaju transportu oraz linii komunikacyjnej, linii komunikacyjnych na których wykonywane będą przewozy: Rodzaj transportu: Publiczny transport zbiorowy na liniach użyteczności publicznej w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym realizowanym w ramach Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych o charakterze użyteczności publicznej. Określenie linii komunikacyjnych: gminne przewozy pasażerskie w publicznym transporcie zbiorowym na 5 liniach komunikacyjnych obejmujących obszar Gminy Iwierzyce i Gminy Sędziszów Młp: Bystrzyca - Olchowa przez Iwierzyce Bystrzyca - Będzienica Wiśniowa - Olchowa E-4 Bystrzyca - Sędziszów Młp. przez Nockowa Będziemyśl - Sędziszów Młp. przez Olchowa Przewidywana ilość wozokilometrów 366 000. Przewidywana data bezpośredniego zawarcia umowy oraz okres jej trwania: Rozpoczęcie postępowania związanego z zawarciem umowy na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego przewiduje się nie tylko wcześniej niż jeden rok od daty opublikowania niniejszego ogłoszenia. Przewidywany czas trwania o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego 01.01.2027 - 31.12.2027. Zmiany informacji: Na podstawie art. 23 ust. 5 i 6 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 2778 z późm. zm.) zastrzega się możliwości zmiany powyższych informacji.