2. Verfahren
Verfahren
Titel: realisatie sportgebouw Veilingstraat in Twello, gemeente Voorst-2025
Beschreibung: De gemeente Voorst start een aanbestedingsprocedue voor de nieuwbouw van een sportgebouw aan de Domineestraat/Veilingstraat in Twello. De procedure betreft een Europese niet-openbare aanbestedingsprocedure. De selectiefase richt zich op het selecteren van vijf gegadigden die worden uitgenodigd voor deelname aan de inschrijvingsfase. De aanbestedingsprocedure heeft als doel om één opdrachtnemer te contracteren voor de uitvoering van het werk.
Interne Kennung: tendernummer Mercell T135730
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000