162947-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa Zintegrowanego Systemu Medycznego do szybkiego opisywania bada
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa Zintegrowanego Systemu Medycznego do szybkiego opisywania bada
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa Zintegrowanego Systemu Medycznego do szybkiego opisywania badań, zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa oraz załącznikiem nr 4 - Parametry techniczno-funkcjonalne. Przedmiot obejmuje również bezterminowe licencje. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 pakiety: PAKIET NR 1 – Zintegrowany System Medyczny do szybkiego opisywania badań - Moduł LLM pozwalający na skrócenie czasu opisu - na okres 36 miesięcy (dostawa, instalacja, konfiguracja, wdrożenie) - 36 szt.; PAKIET NR 2 – Zintegrowany System Medyczny, integracja z PUI [licencja protokołu integracyjnego HL7, DICOM] - (dostawa, instalacja, konfiguracja, wdrożenie) - 1 szt. Przedmiot zamówienia obejmuje również gwarancję, wsparcie i licencję na cały przedmiot zamówienia. 3. Zamówienie obejmuje również: 1) instalacja, konfiguracja, wdrożenie, 2) okres realizacji: 36 miesięcy wraz ze wsparciem serwisowym liczoną od daty podpisania przez upoważnionych przedstawicieli Zamawiającego i Wykonawcy „Protokołu odbioru przedmiotu zamówienia”, 3) gwarancję, wsparcie i licencję na cały przedmiot zamówienia. System powinien być kompatybilny i umożliwiać komunikację z systemami będącymi w posiadaniu Zamawiającego. 4. Zamówienie realizowane jest w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – „Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa, cyfryzacja dokumentacji medycznej oraz rozwój e-usług i rozwiązań z zakresu sztucznej inteligencji w Katowickim Centrum Onkologii” w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyśpieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. nr naboru KPOD.07.03-IP.10-001/25.
Interne KennungKCO/PN/31/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPAKIET NR 1
BeschreibungZintegrowany System Medyczny do szybkiego opisywania badań - Moduł LLM pozwalający na skrócenie czasu opisu - na okres 36 miesięcy (dostawa, instalacja, konfiguracja, wdrożenie) - 36 szt. Pozostałe wymagania zawiera załącznik nr 4 do SWZ
LosLOT-0002
TitelPAKIET NR 2
BeschreibungZintegrowany System Medyczny, integracja z PUI [licencja protokołu integracyjnego HL7, DICOM] - (dostawa, instalacja, konfiguracja, wdrożenie) - 1 szt. Pozostałe wymagania zawiera załącznik nr 4 do SWZ