2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa Systemu Informatycznego AMMS/ AMMS Plus firmy Asseco Poland S.A. w ramach kompleksowej transformacji cyfrowej i wzmocnienia cyberbezpieczeństwa Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej – Część. I
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest Rozbudowa Systemu Informatycznego AMMS/ AMMS Plus firmy Asseco Poland S.A. w ramach kompleksowej transformacji cyfrowej i wzmocnienia cyberbezpieczeństwa Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej – Część. I (Zadanie 1 - Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy - Rozbudowa EDM, Integracje HL7, Usługi wdrożeniowe, Zadanie 2 - Digitalizacja dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki Zarządzanie Dokumentacją Medyczną oraz Archiwum, Usługi wdrożeniowe) Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w Formularzu - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) – szczegółowa oferta cenowa - załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Vorherige Bekanntmachung: 138011-2026
Interne Kennung: DZ-271-1-5/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72263000 Software-Implementierung