2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizace prvků ÚSES Olomouc na pozemcích města - nadregionální biokoridor NRBK K136/5 Černovír a část LBC 5
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace prvků ÚSES, v tomto případě nadregionálního biokoridoru NRBK K 136/5 Černovír a část LBC 5, vymezených v rámci Plánu ÚSES na zemědělských pozemcích v majetku města Olomouce. Bude provedeno zatravnění, výsadba dřevin, zřízení biotechnických objektů a zajištěna následná péče v 1. - 3. roce. Akce bude financována z Operačního programu Životní prostředí 2021-2027. Bližší specifikace předmětu plnění je obsahem příslušných částí zadávací dokumentace (dále jen „ZD“), např. projektové dokumentace, návrhu smlouvy atd.
Interne Kennung: 26030
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77315000 Saatarbeiten, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Realizace prvků ÚSES Olomouc na pozemcích města - nadregionální biokoridor NRBK K 136/5 Černovír a část LBC 5