2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie operatów siedliskowych dla Nadleśnictw Gostynin i Łąck według stanu na 01.01.2028 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie operatów siedliskowych dla Nadleśnictwa Gostynin oraz dla Nadleśnictwa Łąck według stanu na 01.01.2028 roku
Interne Kennung: EI.270.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231500 Forstüberwachung oder -bewertung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71351500 Bodenuntersuchungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Sporządzenie operatu siedliskowego dla Nadleśnictwa Gostynin według stanu na 01.01.2028 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie operatów siedliskowych dla Nadleśnictwa Gostynin według stanu na 01.01.2028 roku.
Interne Kennung: częsć nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Sporządzenie operatu siedliskowego dla Nadleśnictwa Łąck według stanu na 01.01.2028 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie operatów siedliskowych dla Nadleśnictwa Łąck według stanu na 01.01.2028 roku.
Interne Kennung: część nr 2