2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van een veegmachine voor de TUD (ploeg leefmilieu)
Beschreibung: De technische dienst wenst een nieuwe veegmachine aan te kopen voor de ploeg leefmilieu van Stad Deinze.
Interne Kennung: PPP0CU-8781/6031/2026/1698-TUD-veegmachine
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34921100 Straßenkehrmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/1698-TUD-veegmachine_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Toegestane optie: onderhoudscontract. De inschrijver wordt verzocht om een afzonderlijke prijs op te geven voor een onderhoudscontract, zonder dat de aanbestedende overheid verplicht is om hiervan gebruik te maken. Deze toegestane optie en haar prijs en voorwaarden wordt louter informatief door de aanbestedende overheid bekeken en zal geen invloed hebben op de eindscore van de offerte van de inschrijver of op de gunning van de basisopdracht. Het onderhoudscontract omvat minstens: - de uitgevoerde werkzaamheden voor zowel klein als groot onderhoud, zoals voorgeschreven door de fabrikant; - De frequentie van het onderhoud; - De prijs voor een periode van één jaar. Vrije opties worden niet toegelaten. Er zijn geen vereiste opties voorzien.)