See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych innych niż niebezpieczne o kodzie: 18 01 04 dla Stołecznego Centrum Opiekuńczo-Leczniczego Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych innych niż niebezpieczne o kodzie: 18 01 04, w podziale na zadania: Zadanie 1 - Świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych innych niż niebezpieczne o kodzie: 18 01 04 dla zakładu przy ul. Mehoffera 72/74, Zadanie 2 - Świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych innych niż niebezpieczne o kodzie: 18 01 04 dla zakładu przy ul. Olchy 8
Vorherige Bekanntmachung: 658684-2025
Interne Kennung: ZP/43/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Część nr 1 - Świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych innych niż niebezpieczne o kodzie: 18 01 04 dla zakładu przy ul. Olcha 8
Beschreibung: ZOL Olcha
Interne Kennung: ZP/43/2025-2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy