163214-2025 - Wettbewerb
Polen – Verschiedene chemische Erzeugnisse – Dostawa artykułów chemicznych III
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa artykułów chemicznych III
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa produktów chemicznych, z podziałem na części: Część 1 – Farby; Część 2 – Aerozole i produkty antykorozyjne; Część 3 – Różne produkty chemiczne; Część 4 – Kleje/ smary/ silikony/ kwasy; Część 5 – Światła chemiczne; Część 6 – Dostawa chemii samochodowej; Część 7 – Dostawa środków chemicznych do obsługi sprzętu teleinformatycznego; Część 8 – Artykuły chemiczne ogólnobudowlane dla JW 1158 Łask; Część 9 – Artykuły chemiczne sanitarne dla JW 1158 Łask; Część 10 – Artykuły chemiczne lotniskowe dla JW 1158 Łask; Część 11 – Artykuły chemiczne ochrony środowiska dla JW 1158 Łask; Część 12 – Artykuły chemiczne ogólnobudowlane dla JW 1551 Sieradz; Część 13 – Artykuły chemiczne sanitarne dla JW 1551 Sieradz;
Interne Kennung21/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24960000 Verschiedene chemische Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – Farby
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa produktów chemicznych, z podziałem na części: Część 1 – Farby; 2. Rodzaj, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają: dla części 1-5 - Formularz Cenowy – załącznik nr 3a do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5a do SWZ; 3. W zakresie części 1-5:  Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w oryginalnych, jednostkowych opakowaniach producenta;  Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta;  Jeżeli w dokumentach dotyczących zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne (kryteria równoważności) nie gorsze niż te wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia. Zastosowanie materiałów równoważnych nie może naruszać warunków gwarancji lub powodować utraty gwarancji. Zamawiający dopuszcza oferowanie produktów równoważnych, ale ciężar udowodnienia równoważności spoczywa na Wykonawcy. W związku z tym, Wykonawca, który oferuje rozwiązania równoważne, musi w sposób niekwestionowany wykazać w ofercie, że spełniają one wymagania określone przez Zamawiającego (kryteria równoważności wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia). Zamawiający wymaga aby Wykonawca wypełnił kolumnę J (nr 10) formularza cenowego poprzez podanie nazwy producenta, NSN i PN (dla przedmiotów je posiadających), ewentualnie numeru katalogowego, na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment w celu umożliwienia porównania parametrów oferowanych produktów z żądanymi przez Zamawiającego. Niewskazanie NSN i P/N jeżeli występuje lub Symbolu katalogowego (ewentualnie) dla każdej z pozycji w ramach części, którą składana jest oferta skutkować będzie odrzuceniem oferty.  Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane jednorazowo dla każdej z poszczególnych części.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – Aerozole i produkty antykorozyjne;
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa produktów chemicznych, z podziałem na części: Część 2 – Aerozole i produkty antykorozyjne; 2. Rodzaj, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają: dla części 1-5 - Formularz Cenowy – załącznik nr 3a do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5a do SWZ; 3. W zakresie części 1-5:  Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w oryginalnych, jednostkowych opakowaniach producenta;  Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta;  Jeżeli w dokumentach dotyczących zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne (kryteria równoważności) nie gorsze niż te wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia. Zastosowanie materiałów równoważnych nie może naruszać warunków gwarancji lub powodować utraty gwarancji. Zamawiający dopuszcza oferowanie produktów równoważnych, ale ciężar udowodnienia równoważności spoczywa na Wykonawcy. W związku z tym, Wykonawca, który oferuje rozwiązania równoważne, musi w sposób niekwestionowany wykazać w ofercie, że spełniają one wymagania określone przez Zamawiającego (kryteria równoważności wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia). Zamawiający wymaga aby Wykonawca wypełnił kolumnę J (nr 10) formularza cenowego poprzez podanie nazwy producenta, NSN i PN (dla przedmiotów je posiadających), ewentualnie numeru katalogowego, na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment w celu umożliwienia porównania parametrów oferowanych produktów z żądanymi przez Zamawiającego. Niewskazanie NSN i P/N jeżeli występuje lub Symbolu katalogowego (ewentualnie) dla każdej z pozycji w ramach części, którą składana jest oferta skutkować będzie odrzuceniem oferty.  Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane jednorazowo dla każdej z poszczególnych części.
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 – Różne produkty chemiczne
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa produktów chemicznych, z podziałem na części: Część 3 – Różne produkty chemiczne; 2. Rodzaj, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają: dla części 1-5 - Formularz Cenowy – załącznik nr 3a do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5a do SWZ; 3. W zakresie części 1-5:  Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w oryginalnych, jednostkowych opakowaniach producenta;  Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta;  Jeżeli w dokumentach dotyczących zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne (kryteria równoważności) nie gorsze niż te wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia. Zastosowanie materiałów równoważnych nie może naruszać warunków gwarancji lub powodować utraty gwarancji. Zamawiający dopuszcza oferowanie produktów równoważnych, ale ciężar udowodnienia równoważności spoczywa na Wykonawcy. W związku z tym, Wykonawca, który oferuje rozwiązania równoważne, musi w sposób niekwestionowany wykazać w ofercie, że spełniają one wymagania określone przez Zamawiającego (kryteria równoważności wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia). Zamawiający wymaga aby Wykonawca wypełnił kolumnę J (nr 10) formularza cenowego poprzez podanie nazwy producenta, NSN i PN (dla przedmiotów je posiadających), ewentualnie numeru katalogowego, na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment w celu umożliwienia porównania parametrów oferowanych produktów z żądanymi przez Zamawiającego. Niewskazanie NSN i P/N jeżeli występuje lub Symbolu katalogowego (ewentualnie) dla każdej z pozycji w ramach części, którą składana jest oferta skutkować będzie odrzuceniem oferty.  Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane jednorazowo dla każdej z poszczególnych części.
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 – Kleje/ smary/ silikony/ kwasy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa produktów chemicznych, z podziałem na części: Część 4 – Kleje/ smary/ silikony/ kwasy; 2. Rodzaj, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają: dla części 1-5 - Formularz Cenowy – załącznik nr 3a do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5a do SWZ; 3. W zakresie części 1-5:  Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w oryginalnych, jednostkowych opakowaniach producenta;  Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta;  Jeżeli w dokumentach dotyczących zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne (kryteria równoważności) nie gorsze niż te wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia. Zastosowanie materiałów równoważnych nie może naruszać warunków gwarancji lub powodować utraty gwarancji. Zamawiający dopuszcza oferowanie produktów równoważnych, ale ciężar udowodnienia równoważności spoczywa na Wykonawcy. W związku z tym, Wykonawca, który oferuje rozwiązania równoważne, musi w sposób niekwestionowany wykazać w ofercie, że spełniają one wymagania określone przez Zamawiającego (kryteria równoważności wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia). Zamawiający wymaga aby Wykonawca wypełnił kolumnę J (nr 10) formularza cenowego poprzez podanie nazwy producenta, NSN i PN (dla przedmiotów je posiadających), ewentualnie numeru katalogowego, na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment w celu umożliwienia porównania parametrów oferowanych produktów z żądanymi przez Zamawiającego. Niewskazanie NSN i P/N jeżeli występuje lub Symbolu katalogowego (ewentualnie) dla każdej z pozycji w ramach części, którą składana jest oferta skutkować będzie odrzuceniem oferty.  Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane jednorazowo dla każdej z poszczególnych części.
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 – Światła chemiczne
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa produktów chemicznych, z podziałem na części: Część 5 – Światła chemiczne; 2. Rodzaj, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają: dla części 1-5 - Formularz Cenowy – załącznik nr 3a do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5a do SWZ; dla części 6 - Formularz Cenowy – załącznik nr 3b do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5b do SWZ; dla części 7 - Formularz Cenowy – załącznik nr 3c do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5c do SWZ; dla części 8-13 – Formularz Cenowy – załącznik nr 5d do SWZ. 3. W zakresie części 1-5:  Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w oryginalnych, jednostkowych opakowaniach producenta;  Przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta;  Jeżeli w dokumentach dotyczących zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne (kryteria równoważności) nie gorsze niż te wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia. Zastosowanie materiałów równoważnych nie może naruszać warunków gwarancji lub powodować utraty gwarancji. Zamawiający dopuszcza oferowanie produktów równoważnych, ale ciężar udowodnienia równoważności spoczywa na Wykonawcy. W związku z tym, Wykonawca, który oferuje rozwiązania równoważne, musi w sposób niekwestionowany wykazać w ofercie, że spełniają one wymagania określone przez Zamawiającego (kryteria równoważności wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia). Zamawiający wymaga aby Wykonawca wypełnił kolumnę J (nr 10) formularza cenowego poprzez podanie nazwy producenta, NSN i PN (dla przedmiotów je posiadających), ewentualnie numeru katalogowego, na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment w celu umożliwienia porównania parametrów oferowanych produktów z żądanymi przez Zamawiającego. Niewskazanie NSN i P/N jeżeli występuje lub Symbolu katalogowego (ewentualnie) dla każdej z pozycji w ramach części, którą składana jest oferta skutkować będzie odrzuceniem oferty.  Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane jednorazowo dla każdej z poszczególnych części.
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 – Dostawa chemii samochodowej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa produktów chemicznych, z podziałem na części: Część 6 – Dostawa chemii samochodowej; 2. Rodzaj, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają: dla części 6 - Formularz Cenowy – załącznik nr 3b do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5b do SWZ; 3. W zakresie części 6:  Realizacja zamówienia powinna się odbyć w maksymalnie dwóch dostawach;  Termin ważności dostarczonych produktów musi wynosić minimum 12 miesięcy od daty dostawy. 4. Część 6 produkty równoważne: Jeżeli w dokumentach dotyczących zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne (kryteria równoważności) nie gorsze niż te wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia. Zastosowanie materiałów równoważnych nie może naruszać warunków gwarancji lub powodować utraty gwarancji. Zamawiający dopuszcza oferowanie produktów równoważnych, ale ciężar udowodnienia równoważności spoczywa na Wykonawcy. W związku z tym, Wykonawca, który oferuje rozwiązania równoważne, musi w sposób niekwestionowany wykazać w ofercie, że spełniają one wymagania określone przez Zamawiającego (kryteria równoważności wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia). Wykonawca oferując produkt równoważny obowiązany jest podać w Formularzu cenowym dane produktu, na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment oraz zapoznać się z jego parametrami technicznymi (kryteriami równoważności).
Interne KennungCzęść 6
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 – Dostawa środków chemicznych do obsługi sprzętu teleinformatycznego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa produktów chemicznych, z podziałem na części: Część 7 – Dostawa środków chemicznych do obsługi sprzętu teleinformatycznego; 2. Rodzaj, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają: dla części 7 - Formularz Cenowy – załącznik nr 3c do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5c do SWZ; 3. Część 7 produkty równoważne: Jeżeli w dokumentach dotyczących zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne (kryteria równoważności) nie gorsze niż te wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia. Zastosowanie materiałów równoważnych nie może naruszać warunków gwarancji lub powodować utraty gwarancji. Zamawiający dopuszcza oferowanie produktów równoważnych, ale ciężar udowodnienia równoważności spoczywa na Wykonawcy. W związku z tym, Wykonawca, który oferuje rozwiązania równoważne, musi w sposób niekwestionowany wykazać w ofercie, że spełniają one wymagania określone przez Zamawiającego (kryteria równoważności wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia). Wykonawca oferując produkt równoważny obowiązany jest podać w Formularzu cenowym dane produktu, na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment oraz zapoznać się z jego parametrami technicznymi (kryteriami równoważności). W przypadku części 7 jeżeli Wykonawca nie wypełni kolumny pn.: Równoważność (Nazwa produktu, producent) w poz. 1-4 Zamawiający przyjmie, że Wykonawca oferuje produkty oryginalne.
Interne KennungCzęść 7
LosLOT-0008
TitelCzęść 8 – Artykuły chemiczne ogólnobudowlane dla JW 1158 Łask
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa produktów chemicznych, z podziałem na części: Część 8 – Artykuły chemiczne ogólnobudowlane dla JW 1158 Łask; 2. Rodzaj, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają: dla części 8-13 – Formularz Cenowy – załącznik nr 5d do SWZ. 3. W zakresie części 8-13:  Przedmiotem zamówienia jest zakup nowych artykułów chemicznych w ilościach, opakowaniach i rodzaju wyszczególnionym w formularzu cenowym - załącznik nr 3d do SWZ;  Jeżeli w dokumentach dotyczących zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne (kryteria równoważności) nie gorsze niż te wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia. Zastosowanie materiałów równoważnych nie może naruszać warunków gwarancji lub powodować utraty gwarancji. Zamawiający dopuszcza oferowanie produktów równoważnych, ale ciężar udowodnienia równoważności spoczywa na Wykonawcy. W związku z tym, Wykonawca, który oferuje rozwiązania równoważne, musi w sposób niekwestionowany wykazać w ofercie, że spełniają one wymagania określone przez Zamawiającego (kryteria równoważności wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia). W przypadku zaoferowania materiałów równoważnych Zamawiający wymaga by Wykonawca wypełnił kolumnę „PROPONOWANY PRODUCENT - NAZWA PRODUKTU” w Formularzu cenowym podając dane produktu, na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment oraz zapoznać się z jego parametrami technicznymi (kryteriami równoważności) oraz załączył przy dostawie kartę technologiczną lub opis techniczny, w celu umożliwienia porównania parametrów oferowanych produktów z żądanymi przez Zamawiającego.
Interne KennungCzęść 8
LosLOT-0009
TitelCzęść 9 – Artykuły chemiczne sanitarne dla JW 1158 Łask
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa produktów chemicznych, z podziałem na części: Część 9 – Artykuły chemiczne sanitarne dla JW 1158 Łask; 2. Rodzaj, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają: dla części 8-13 – Formularz Cenowy – załącznik nr 5d do SWZ. 3. W zakresie części 8-13:  Przedmiotem zamówienia jest zakup nowych artykułów chemicznych w ilościach, opakowaniach i rodzaju wyszczególnionym w formularzu cenowym - załącznik nr 3d do SWZ;  Jeżeli w dokumentach dotyczących zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne (kryteria równoważności) nie gorsze niż te wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia. Zastosowanie materiałów równoważnych nie może naruszać warunków gwarancji lub powodować utraty gwarancji. Zamawiający dopuszcza oferowanie produktów równoważnych, ale ciężar udowodnienia równoważności spoczywa na Wykonawcy. W związku z tym, Wykonawca, który oferuje rozwiązania równoważne, musi w sposób niekwestionowany wykazać w ofercie, że spełniają one wymagania określone przez Zamawiającego (kryteria równoważności wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia). W przypadku zaoferowania materiałów równoważnych Zamawiający wymaga by Wykonawca wypełnił kolumnę „PROPONOWANY PRODUCENT - NAZWA PRODUKTU” w Formularzu cenowym podając dane produktu, na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment oraz zapoznać się z jego parametrami technicznymi (kryteriami równoważności) oraz załączył przy dostawie kartę technologiczną lub opis techniczny, w celu umożliwienia porównania parametrów oferowanych produktów z żądanymi przez Zamawiającego.
Interne KennungCzęść 9
LosLOT-0010
TitelCzęść 10 – Artykuły chemiczne lotniskowe dla JW 1158 Łask
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa produktów chemicznych, z podziałem na części: Część 10 – Artykuły chemiczne lotniskowe dla JW 1158 Łask; 2. Rodzaj, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają: dla części 8-13 – Formularz Cenowy – załącznik nr 5d do SWZ. 5. W zakresie części 8-13:  Przedmiotem zamówienia jest zakup nowych artykułów chemicznych w ilościach, opakowaniach i rodzaju wyszczególnionym w formularzu cenowym - załącznik nr 3d do SWZ;  Jeżeli w dokumentach dotyczących zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne (kryteria równoważności) nie gorsze niż te wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia. Zastosowanie materiałów równoważnych nie może naruszać warunków gwarancji lub powodować utraty gwarancji. Zamawiający dopuszcza oferowanie produktów równoważnych, ale ciężar udowodnienia równoważności spoczywa na Wykonawcy. W związku z tym, Wykonawca, który oferuje rozwiązania równoważne, musi w sposób niekwestionowany wykazać w ofercie, że spełniają one wymagania określone przez Zamawiającego (kryteria równoważności wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia). W przypadku zaoferowania materiałów równoważnych Zamawiający wymaga by Wykonawca wypełnił kolumnę „PROPONOWANY PRODUCENT - NAZWA PRODUKTU” w Formularzu cenowym podając dane produktu, na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment oraz zapoznać się z jego parametrami technicznymi (kryteriami równoważności) oraz załączył przy dostawie kartę technologiczną lub opis techniczny, w celu umożliwienia porównania parametrów oferowanych produktów z żądanymi przez Zamawiającego.
Interne KennungCzęść 10
LosLOT-0011
TitelCzęść 11 – Artykuły chemiczne ochrony środowiska dla JW 1158 Łask
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa produktów chemicznych, z podziałem na części: Część 11 – Artykuły chemiczne ochrony środowiska dla JW 1158 Łask; 2. Rodzaj, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają: dla części 8-13 – Formularz Cenowy – załącznik nr 5d do SWZ. 5. W zakresie części 8-13:  Przedmiotem zamówienia jest zakup nowych artykułów chemicznych w ilościach, opakowaniach i rodzaju wyszczególnionym w formularzu cenowym - załącznik nr 3d do SWZ;  Jeżeli w dokumentach dotyczących zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne (kryteria równoważności) nie gorsze niż te wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia. Zastosowanie materiałów równoważnych nie może naruszać warunków gwarancji lub powodować utraty gwarancji. Zamawiający dopuszcza oferowanie produktów równoważnych, ale ciężar udowodnienia równoważności spoczywa na Wykonawcy. W związku z tym, Wykonawca, który oferuje rozwiązania równoważne, musi w sposób niekwestionowany wykazać w ofercie, że spełniają one wymagania określone przez Zamawiającego (kryteria równoważności wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia). W przypadku zaoferowania materiałów równoważnych Zamawiający wymaga by Wykonawca wypełnił kolumnę „PROPONOWANY PRODUCENT - NAZWA PRODUKTU” w Formularzu cenowym podając dane produktu, na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment oraz zapoznać się z jego parametrami technicznymi (kryteriami równoważności) oraz załączył przy dostawie kartę technologiczną lub opis techniczny, w celu umożliwienia porównania parametrów oferowanych produktów z żądanymi przez Zamawiającego.
Interne KennungCzęść 11
LosLOT-0012
TitelCzęść 12 – Artykuły chemiczne ogólnobudowlane dla JW 1551 Sieradz
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa produktów chemicznych, z podziałem na części: Część 12 – Artykuły chemiczne ogólnobudowlane dla JW 1551 Sieradz; 2. Rodzaj, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają: dla części 8-13 – Formularz Cenowy – załącznik nr 5d do SWZ. 3. W zakresie części 8-13:  Przedmiotem zamówienia jest zakup nowych artykułów chemicznych w ilościach, opakowaniach i rodzaju wyszczególnionym w formularzu cenowym - załącznik nr 3d do SWZ;  Jeżeli w dokumentach dotyczących zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne (kryteria równoważności) nie gorsze niż te wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia. Zastosowanie materiałów równoważnych nie może naruszać warunków gwarancji lub powodować utraty gwarancji. Zamawiający dopuszcza oferowanie produktów równoważnych, ale ciężar udowodnienia równoważności spoczywa na Wykonawcy. W związku z tym, Wykonawca, który oferuje rozwiązania równoważne, musi w sposób niekwestionowany wykazać w ofercie, że spełniają one wymagania określone przez Zamawiającego (kryteria równoważności wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia). W przypadku zaoferowania materiałów równoważnych Zamawiający wymaga by Wykonawca wypełnił kolumnę „PROPONOWANY PRODUCENT - NAZWA PRODUKTU” w Formularzu cenowym podając dane produktu, na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment oraz zapoznać się z jego parametrami technicznymi (kryteriami równoważności) oraz załączył przy dostawie kartę technologiczną lub opis techniczny, w celu umożliwienia porównania parametrów oferowanych produktów z żądanymi przez Zamawiającego.
Interne KennungCzęść 12
LosLOT-0013
TitelCzęść 13 – Artykuły chemiczne sanitarne dla JW 1551 Sieradz
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa produktów chemicznych, z podziałem na części: Część 13 – Artykuły chemiczne sanitarne dla JW 1551 Sieradz; 2. Rodzaj, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają: dla części 8-13 – Formularz Cenowy – załącznik nr 5d do SWZ. 5. W zakresie części 8-13:  Przedmiotem zamówienia jest zakup nowych artykułów chemicznych w ilościach, opakowaniach i rodzaju wyszczególnionym w formularzu cenowym - załącznik nr 3d do SWZ;  Jeżeli w dokumentach dotyczących zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne (kryteria równoważności) nie gorsze niż te wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia. Zastosowanie materiałów równoważnych nie może naruszać warunków gwarancji lub powodować utraty gwarancji. Zamawiający dopuszcza oferowanie produktów równoważnych, ale ciężar udowodnienia równoważności spoczywa na Wykonawcy. W związku z tym, Wykonawca, który oferuje rozwiązania równoważne, musi w sposób niekwestionowany wykazać w ofercie, że spełniają one wymagania określone przez Zamawiającego (kryteria równoważności wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia). W przypadku zaoferowania materiałów równoważnych Zamawiający wymaga by Wykonawca wypełnił kolumnę „PROPONOWANY PRODUCENT - NAZWA PRODUKTU” w Formularzu cenowym podając dane produktu, na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment oraz zapoznać się z jego parametrami technicznymi (kryteriami równoważności) oraz załączył przy dostawie kartę technologiczną lub opis techniczny, w celu umożliwienia porównania parametrów oferowanych produktów z żądanymi przez Zamawiającego.
Interne KennungCzęść 13