2. Verfahren
Verfahren
Titel: Belevingscentrum Blauwe Economie
Beschreibung: Toerisme Vlaanderen en de Provincie West-Vlaanderen willen via een concessie een partner selecteren die instaat voor de realisatie en exploitatie van een Belevingscentrum Blauwe Economie. Dit centrum wordt een all-weather attractie die bezoekers het jaarrond een inspirerende, interactieve en educatieve ervaring biedt rond de Blauwe Economie. Het project moet bijdragen aan de strategische doelstelling om de Kust te ontwikkelen als een dynamische, duurzame bestemming en het imago van Vlaanderen als voortrekker in de blauwe economie versterken. De concessiehouder staat in voor: • Het zoeken naar een geschikte locatie en het ter beschikking stellen van deze locatie voor minimum 10 jaar • Ontwerp en inrichting van het belevingscentrum • De realisatie van de beleving met fysieke en digitale elementen • Inclusieve en toegankelijke infrastructuur voor diverse doelgroepen • Jaarrond exploitatie en dynamische werking gedurende minstens 10 jaar, inclusief vernieuwing van het aanbod en tijdelijke expo’s om het herhaalbezoek te stimuleren. Hiervoor zijn garanties van publieke en private partners cruciaal.
Interne Kennung: TVL/2026/1922/CON/BEL
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: TVL/2026/1922/CON/BEL - 1
Interne Kennung: 1