See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie projektu planu urządzenia lasu na okres 2027-2036 dla Nadleśnictwa Elbląg oraz prognozy oddziaływania tego planu na środowisko i na obszary Natura 2000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu planu urządzenia lasu na okres 2027-2036 dla Nadleśnictwa Elbląg oraz prognozy oddziaływania tego planu na środowisko i na obszary Natura 2000
Vorherige Bekanntmachung: 747904-2024
Interne Kennung: DI.270.23.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71351920 Ozeanografische und hydrologische Untersuchungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie PUL dla Nadleśnictwa Elbląg
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu planu urządzenia lasu na okres 2027 – 2036 dla Nadleśnictwa Elbląg oraz prognozy oddziaływania tego planu na środowisko i na obszary Natura 2000. Projekt planu urządzenia lasu należy wykonać zgodnie z Instrukcją Urządzania Lasu, stanowiącą załącznik do Zarządzenia Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych nr 116/2023 z dnia 14.12.2023 r (zwaną dalej IUL) oraz wytycznymi i ustaleniami z Narady Wstępnej, zawartymi w załączonym protokole. Powierzchnia opracowania: 19 262 ha, powierzchnia leśna 17 830ha, powierzchnia zasięgu terytorialnego 1868,52 km2.
Menge: 1