2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych dla RZGW w Poznaniu i jednostek podległych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (numeracja zgodnie z treścią SWZ): 4.1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla RZGW w Poznaniu i jednostek podległych - szczegóły w SWZ. 4.2 Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 4.3 Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia został zrealizowany zgodnie z SWZ. Poszczególne dostawy zostaną wykonane zgodnie z deklaracją Wykonawcy określoną w treści oferty (Formularzu ofertowym) zgodnie z postanowieniami SWZ. Jeżeli procedura przetargowa ulegnie wydłużeniu - rozpoczęcie terminu realizacji zamówienia ulegnie stosownemu przesunięciu na okres przypadający po 1.01 2026r. 4.4 Minimalny zakres realizacji umowy przez Zamawiającego i Wykonawcę obejmuje co najmniej 50% jej całkowitej wartości. 4.5 Wykonawca dostarczy i rozładuje przedmiot zamówienia w ilości wskazanej przez Zamawiającego do następujących lokalizacji: • RZGW w Poznaniu, ul. Chlebowa 4/8, 61-003 Poznań, • Zarząd Zlewni w Poznaniu, 61-760 Poznań, ul. Szewska 1, • Zarząd Zlewni w Kaliszu, 62-800 Kalisz, ul. Skarszewska 42A, • Zarząd Zlewni w Gorzowie Wielkopolskim, 64-400 Gorzów Wielkopolski, ul. Walczaka 25a, • Zarząd Zlewni w Kole, 62-600 Koło, ul. Prusa 3, • Zarząd Zlewni w Sieradzu, Plac Wojewódzki 1, 98-200 Sieradz. 4.6 Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot umowy, o którym mowa w pkt. 2 na własny koszt i ryzyko, łącznie z wniesieniem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00 4.7 Wykonawca zobowiązuje się do informowania Zamawiającego w ciągu 14 dni roboczych o spodziewanych brakach przedmiotu umowy lub innych trudnościach w dostawie w/w przedmiotu oraz do zagwarantowania w związku z tym realizacji zwiększonych zamówień zabezpieczających prawidłowe funkcjonowanie Zamawiającego. 4.8 Zamawiający sprawdzi przedmiot umowy przy każdej dostawie i w razie stwierdzenia nieprawidłowości złoży pisemną reklamację do Wykonawcy w ciągu 3 dni roboczych od daty zgłoszenia. 4.9 W przypadku dostarczenia artykułu niezgodnego z warunkami zamówienia, Zamawiający zastrzega sobie prawo do reklamacji, która powinna być w ciągu 3 dni roboczych od daty zgłoszenia. 4.10 Wykonawca zobowiązany jest wymienić wadliwy towar na nowy, wolny od wad. 4.11 Zamawiający zastrzega sobie prawo zwrotu asortymentu niespełniającego wymogów, o którym mowa w OPZ. 4.12 Zamawiający zastrzega sobie prawo zwrotu asortymentu niespełniającego warunków, o których mowa w OPZ także wówczas, jeżeli dopiero podczas stosowania produktu okaże się, że nie spełnia on wymogów z Opisu przedmiotu zamówienia (tzn. jest gorszy pod względem jakościowym i użytkowym). 4.13 Termin przydatności do spożycia dostarczonych artykułów spożywczych nie może być krótszy niż ¾ terminu przydatności do spożycia, określonego przez producenta. Szczegóły w SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 834528-2025
Interne Kennung: P.ROZ.2710.69.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest (numeracja zgodnie z treścią SWZ): 4.1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla RZGW w Poznaniu i jednostek podległych - szczegóły w SWZ. 4.2 Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 4.3 Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia został zrealizowany zgodnie z SWZ. Poszczególne dostawy zostaną wykonane zgodnie z deklaracją Wykonawcy określoną w treści oferty (Formularzu ofertowym) zgodnie z postanowieniami SWZ. Jeżeli procedura przetargowa ulegnie wydłużeniu - rozpoczęcie terminu realizacji zamówienia ulegnie stosownemu przesunięciu na okres przypadający po 1.01 2026r. 4.4 Minimalny zakres realizacji umowy przez Zamawiającego i Wykonawcę obejmuje co najmniej 50% jej całkowitej wartości. 4.5 Wykonawca dostarczy i rozładuje przedmiot zamówienia w ilości wskazanej przez Zamawiającego do następujących lokalizacji: • RZGW w Poznaniu, ul. Chlebowa 4/8, 61-003 Poznań, • Zarząd Zlewni w Poznaniu, 61-760 Poznań, ul. Szewska 1, • Zarząd Zlewni w Kaliszu, 62-800 Kalisz, ul. Skarszewska 42A, • Zarząd Zlewni w Gorzowie Wielkopolskim, 64-400 Gorzów Wielkopolski, ul. Walczaka 25a, • Zarząd Zlewni w Kole, 62-600 Koło, ul. Prusa 3, • Zarząd Zlewni w Sieradzu, Plac Wojewódzki 1, 98-200 Sieradz. 4.6 Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot umowy, o którym mowa w pkt. 2 na własny koszt i ryzyko, łącznie z wniesieniem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00 4.7 Wykonawca zobowiązuje się do informowania Zamawiającego w ciągu 14 dni roboczych o spodziewanych brakach przedmiotu umowy lub innych trudnościach w dostawie w/w przedmiotu oraz do zagwarantowania w związku z tym realizacji zwiększonych zamówień zabezpieczających prawidłowe funkcjonowanie Zamawiającego. 4.8 Zamawiający sprawdzi przedmiot umowy przy każdej dostawie i w razie stwierdzenia nieprawidłowości złoży pisemną reklamację do Wykonawcy w ciągu 3 dni roboczych od daty zgłoszenia. 4.9 W przypadku dostarczenia artykułu niezgodnego z warunkami zamówienia, Zamawiający zastrzega sobie prawo do reklamacji, która powinna być w ciągu 3 dni roboczych od daty zgłoszenia. 4.10 Wykonawca zobowiązany jest wymienić wadliwy towar na nowy, wolny od wad. 4.11 Zamawiający zastrzega sobie prawo zwrotu asortymentu niespełniającego wymogów, o którym mowa w OPZ. 4.12 Zamawiający zastrzega sobie prawo zwrotu asortymentu niespełniającego warunków, o których mowa w OPZ także wówczas, jeżeli dopiero podczas stosowania produktu okaże się, że nie spełnia on wymogów z Opisu przedmiotu zamówienia (tzn. jest gorszy pod względem jakościowym i użytkowym). 4.13 Termin przydatności do spożycia dostarczonych artykułów spożywczych nie może być krótszy niż ¾ terminu przydatności do spożycia, określonego przez producenta. Szczegóły w SWZ