2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa Systemu Dynamicznego Ważenia Pojazdów - 5 lokalizacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia rozbudowa i modernizacja funkcjonującego Systemu Dynamicznego Ważenia Pojazdów (Weight-in-Motion – WIM) w pięciu wybranych lokalizacjach na terenie miasta Rzeszowa. System WIM stanowi kluczowe narzędzie do monitorowania przeciążeń pojazdów ciężarowych w ruchu drogowym oraz do wspierania działań egzekucyjnych i utrzymaniowych infrastruktury drogowej. W ramach inwestycji zrealizowane zostaną działania takie jak: - kalibracja istniejących czujników wagowych oraz modernizację układów pomiarowych w nawierzchni, - wymiana elementów detekcji (np. pętle indukcyjne, kamery ANPR/LPR,), - integracja systemu z Systemem Obszarowego Sterowania Ruchem Drogowym, - modernizacja oprogramowania analitycznego w celu poprawy dokładności pomiarów, klasyfikacji pojazdów i raportowania przekroczeń norm dopuszczalnej masy całkowitej (DMC) i nacisku osi, - montaż nowych obudów i urządzeń transmisji danych odpornych na warunki atmosferyczne wandalizm, Rozbudowa systemu zostanie zrealizowana w następujących lokalizacjach: ul. Warszawska (wjazd do miasta – urządzenia preselekcji wagowej), ul. Lubelska (wjazd do miasta – urządzenia preselekcji wagowej), ul. Lwowska (wjazd do miasta – urządzenia preselekcji wagowej), ul. Krakowska (wjazd do miasta – urządzenia preselekcji wagowej), ul. Podkarpacka (wjazd do miasta – urządzenia preselekcji wagowej).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42923000 Wiegemaschinen und Waagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42965000 Datenverarbeitungsausrüstung, 34970000 Verkehrsüberwachungseinrichtung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z opcji