See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie planu urządzenia lasu dla nadleśnictw: Jedwabno i Stare Jabłonki, opracowania siedliskowego z fitosocjologicznym dla Nadleśnictwa Wipsowo, opracowania fitosocjologicznego dla nadleśnictw: Górowo Iławeckie i Nidzica.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, obejmujące prace polegające na wykonywaniu, zgodnie z ustawą o lasach planu urządzenia lasu dla nadleśnictw: Jedwabno i Stare Jabłonki, wykonanie opracowania siedliskowego z fitosocjologicznym dla Nadleśnictwa Wipsowo, wykonanie uzupełnienia opracowania siedliskowego o opracowanie fitosocjologiczne dla nadleśnictw: Górowo Iławeckie i Nidzica. Przedmiot zamówienia został podzielony na części („Pakiety”) Pakiet I – wykonanie planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Jedwabno; Pakiet II – wykonanie planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Stare Jabłonki; Pakiet III – wykonanie opracowania siedliskowego dla Nadleśnictwa Wipsowo; Pakiet IV - wykonanie uzupełnienia opracowania siedliskowego o opracowanie fitosocjologiczne dla Nadleśnictwa Górowo Iławeckie; Pakiet V- wykonanie uzupełnienia opracowania siedliskowego o opracowanie fitosocjologiczne dla Nadleśnictwa Nidzica. Szczegółowy opis prac (czynności) wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, został zawarty w Załączniku 3 do SWZ.
Interne Kennung: EP.270.11.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I wykonanie planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Jedwabno
Beschreibung: Wykonanie planu urządzenia lasu na całej powierzchni gruntów administrowanej przez Nadleśnictwo Jedwabno 29 738,18 ha
Interne Kennung: Pakiet I Nadleśnictwo Jedwabno
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II – wykonanie planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Stare Jabłonki
Beschreibung: Wykonanie planu urządzenia lasu na całej powierzchni gruntów administrowanej przez Nadleśnictwo Stare Jabłonki 21 821,95 ha
Interne Kennung: Pakiet II Nadleśnictwo Stare Jabłonki
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III wykonanie opracowania siedliskowego dla Nadleśnictwa Wipsowo
Beschreibung: Wykonanie opracowania siedliskowego na powierzchni administrowanej przez dla Nadleśnictwo Wipsowo 22 264 ha
Interne Kennung: Pakiet III Nadleśnictwo Nadlśnictwo Wipsowo
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV wykonanie uzupełnienia opracowania siedliskowego o opracowanie fitosocjologiczne dla Nadleśnictwa Górowo Iławeckie
Beschreibung: Wykonanie uzupełnienia opracowania siedliskowego o opracowanie fitosocjologiczne na powierzchni administrowanej przez Nadleśnictwo Górowo Iławeckie 21 312 ha
Interne Kennung: Pakiet IV Nadleśnictwo Górowo Iławeckie
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V wykonanie uzupełnienia opracowania siedliskowego o opracowanie fitosocjologiczne dla Nadleśnictwa Nidzica
Beschreibung: Wykonanie uzupełnienia opracowania siedliskowego o opracowanie fitosocjologiczne na powierzchni administrowanej przez Nadleśnictwo Nidzica 24 241 ha
Interne Kennung: Pakiet V Nadleśnictwo Nidzica