See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa: 1) 960 Mg siarczanu żelaza (III); 2) 624 Mg metanolu; 3) 70 Mg siarczanu żelaza (III); do wspomagania procesu oczyszczania ścieków
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa koagulantów jn.: 1) 960 Mg siarczanu żelaza (III) do strącania fosforanów ze ścieków oraz odcieków w celu zapobiegania tworzeniu struwitu, a także poprawy sedymentacji osadu, 2) 624 Mg metanolu do wspomagania procesu oczyszczania, dla Oczyszczalni Ścieków „Sitkówka” w Nowinach k/Kielc, ul. Przemysłowa 93, 26-052 Nowiny; 3) 70 Mg siarczanu żelaza (III) do strącania fosforanów ze ścieków dla Oczyszczalni Ścieków w Bartkowie, gmina Zagnańsk k/Kielc, 26-050 Zagnańsk. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące Części: Część I – dostawa 960 Mg siarczanu żelaza (III) Część II – dostawa 624 Mg metanolu Część III – dostawa 70 Mg siarczanu żelaza (III) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ dostępnej na stronie internetowej https:// platformazakupowa.pl udostępnionej na stronie internetowej Spółki "Wodociągi Kieleckie" - www.wod-kiel.com.pl w zakładce "Przetargi".
Interne Kennung: KML-3/4/6/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24313125 Ferrosulfat = Eisen(II)-sulfat
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24322210 Methanol
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa: 1) 960 Mg siarczanu żelaza (III); 2) 624 Mg metanolu; 3) 70 Mg siarczanu żelaza (III); do wspomagania procesu oczyszczania ścieków - Część I
Beschreibung: Część I – dostawa 960 Mg siarczanu żelaza (III): 1) Wymagane parametry fizyko-chemiczne: a) postać: ciemnobrązowy roztwór b) temperatura krzepnięcia lub temperatura krystalizacji: nie wyższa niż -20oC c) skład chemiczny: •żelazo ogólne (Fe): nie mniej niż 11,2% •żelazo (Fe 2+): max. 0,7% d) gęstość: min. 1450 kg/m3 ÷ max 1600 kg/m3 e) brak widocznych zanieczyszczeń stałych w koagulancie. 2) Poszczególne dostawy częściowe będą dostarczane przez Wykonawcę sukcesywnie, w dostawach po ok. 24 Mg zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego w terminie 5 dni roboczych liczonych od daty otrzymania zamówienia. Zamawiający dysponuje jednym zbiornikiem na siarczan żelaza o pojemności 28 m³ (1 x 28 m³). 3) Wykonawca udziela 4-ro miesięcznej rękojmi na dostarczony towar; bieg terminu rękojmi rozpoczyna się w dniu dokonania dostawy danej partii towaru, a kończy się z upływem 4 miesięcy od tej daty. 4) Wykonawca gwarantuje transport środka taborem samochodowym przystosowanym do jego przewozu w ilościach wymaganych dla poszczególnych dostaw. 5) Wykonawca musi zapewnić rozładunek środka chemicznego z samochodu do miejsca odpowiednio wskazanego przez Zamawiającego tj.: a) w zakresie Części I - w Oczyszczalni Ścieków „Sitkówka” w Nowinach k/Kielc, ul. Przemysłowa 93, 26-052 Nowiny, Zamawiający wymaga, aby każdorazowo osoba dokonująca w imieniu Wykonawcy rozładunku siarczanu żelaza dysponowała uprawnieniami do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych oraz uprawnieniami ADR do przewozu towarów niebezpiecznych. Samochód, którym będzie dostarczany środek chemiczny, winien być wyposażony w odpowiedni sprzęt do napełniania zbiornika (wąż i pompa). Zamawiający informuje, że zbiornik w Oczyszczalni ścieków „Sitkówka” posiada złącze przeładunkowe typu D 300. 6) Zamawiający zastrzega sobie prawo do kontroli faktycznej ilości dostarczonego w danej partii towaru na wadze Zamawiającego. 7) Zamawiający zastrzega sobie prawo kontroli laboratoryjnej jakości dostarczonego towaru. W przypadku stwierdzenia jego niższych parametrów niż wymagane, Wykonawca dostarczy na swój koszt nową partię towaru o zadeklarowanych właściwościach. 8) Odpowiednio do zakresu składanej oferty, Wykonawca gwarantuje, że jakość dostarczanego towaru jest zgodna z wymogami postawionymi w SWZ [w zakresie wskazanym w pkt 3 Część I ppkt 1)] i zobowiązany jest dołączyć do każdej dostarczanej partii – certyfikat (świadectwo) jakości produktu lub oświadczenie potwierdzające spełnienie tego wymogu. 9) Odpowiednio do zakresu składanej oferty, Wykonawca wraz z ofertą musi dostarczyć specyfikację techniczną oraz kartę charakterystyki produktu potwierdzające spełnienie wymagań określonych odpowiednio w pkt 3 Część I ppkt 1). 10) Wykonawca obowiązany jest zapewnić, aby kierowca lub inna wskazana przez niego osoba mogła porozumieć się z Zamawiającym w języku polskim. Szczegółowy opis przedmiotu znajduje się w SWZ dostępnej na https://wod-kiel.com.pl w zakładce "Przetargi" - platformazakupowa.
Interne Kennung: KML-3/4/6/2025 - Część I
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywna dostawa: 1) 960 Mg siarczanu żelaza (III); 2) 624 Mg metanolu; 3) 70 Mg siarczanu żelaza (III); do wspomagania procesu oczyszczania ścieków - Część II
Beschreibung: Część II – dostawa 624 Mg metanolu 1) Wymagane parametry fizyko-chemiczne: a) masa cząsteczkowa: 32,04, b) udział masowy: min. 99,80%, c) CAS: 67 – 56 – 1, d) wygląd: ciecz bez zawiesin, e) kolor: bezbarwny, f) zapach: charakterystyczny, g) gęstość (200C): min. 0,7900 g/ml ÷ 0,7930 g/ml, h) żelazo: max 0,00005% m/m. 2) Poszczególne dostawy częściowe będą dostarczane przez Wykonawcę sukcesywnie, w dostawach po ok. 24 Mg zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego w terminie 5 dni roboczych liczonych od daty otrzymania zamówienia. Zamawiający dysponuje dwoma zbiornikami na metanol o pojemności 30 m³ każdy (2 x 30 m³). 3) Wykonawca udziela 4-ro miesięcznej rękojmi na dostarczony towar; bieg terminu rękojmi rozpoczyna się w dniu dokonania dostawy danej partii towaru, a kończy się z upływem 4 miesięcy od tej daty. 4) Wykonawca gwarantuje transport środka taborem samochodowym przystosowanym do jego przewozu w ilościach wymaganych dla poszczególnych dostaw. 5) Wykonawca musi zapewnić rozładunek środka chemicznego z samochodu do miejsca odpowiednio wskazanego przez Zamawiającego tj.: a) w zakresie Części II - w Oczyszczalni Ścieków „Sitkówka” w Nowinach k/Kielc, ul. Przemysłowa 93, 26-052 Nowiny, Zamawiający wymaga, aby każdorazowo osoba dokonująca w imieniu Wykonawcy rozładunku metanolu dysponowała uprawnieniami do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych oraz uprawnieniami ADR do przewozu towarów niebezpiecznych. Samochód, którym będzie dostarczany środek chemiczny, winien być wyposażony w odpowiedni sprzęt do napełniania zbiornika (wąż i pompa). Zamawiający informuje, że zbiorniki na metanol mają złącze przeładunkowe typu DIN 28450-80. 6) Zamawiający zastrzega sobie prawo do kontroli faktycznej ilości dostarczonego w danej partii towaru na wadze Zamawiającego. 7) Zamawiający zastrzega sobie prawo kontroli laboratoryjnej jakości dostarczonego towaru. W przypadku stwierdzenia jego niższych parametrów niż wymagane, Wykonawca dostarczy na swój koszt nową partię towaru o zadeklarowanych właściwościach. 8) Odpowiednio do zakresu składanej oferty, Wykonawca gwarantuje, że jakość dostarczanego towaru jest zgodna z wymogami postawionymi w SWZ [w zakresie wskazanym w pkt 3 Część II ppkt 1)] i zobowiązany jest dołączyć do każdej dostarczanej partii – certyfikat (świadectwo) jakości produktu lub oświadczenie potwierdzające spełnienie tego wymogu. 9) Odpowiednio do zakresu składanej oferty, Wykonawca wraz z ofertą musi dostarczyć specyfikację techniczną oraz kartę charakterystyki produktu potwierdzające spełnienie wymagań określonych odpowiednio w pkt 3 Część II ppkt 1). 10) W zakresie realizacji Części II przedmiotu zamówienia Wykonawca zgodnie z ustawą z dnia 09.03.2017 o systemie monitorowania drogowego i kolejowego przewozu towarów oraz obrotu paliwami opałowymi (tekst jednolity Dz. U. z 2024r., poz. 1218) każdorazowo [przed dostawą kolejnej partii metanolu, będzie zobligowany do wykonywania czynności w niej przewidzianych i przekaże Zamawiającemu numer referencyjny zgłoszenia SENT oraz klucz uwierzytelniający dla odbierającego. 11) Wykonawca obowiązany jest zapewnić, aby kierowca lub inna wskazana przez niego osoba mogła porozumieć się z Zamawiającym w języku polskim. Szczegółowy opis przedmiotu znajduje się w SWZ dostępnej na https://wod-kiel.com.pl w zakładce "Przetargi" - platformazakupowa.
Interne Kennung: KML-3/4/6/2025 - Część II
Haupteinstufung (cpv): 24322210 Methanol
Los: LOT-0003
Titel: Sukcesywna dostawa: 1) 960 Mg siarczanu żelaza (III); 2) 624 Mg metanolu; 3) 70 Mg siarczanu żelaza (III); do wspomagania procesu oczyszczania ścieków - Część III
Beschreibung: Część III – dostawa 70 Mg siarczanu żelaza (III): 1) Wymagane parametry fizyko-chemiczne: a) postać: ciemnobrązowy roztwór b) temperatura krzepnięcia lub temperatura krystalizacji: nie wyższa niż -20oC c) skład chemiczny: • żelazo ogólne (Fe): nie mniej niż 11,2% • żelazo (Fe 2+): max. 0,7% d) gęstość: min. 1450 kg/m3 ÷ max 1600 kg/m3 e) brak widocznych zanieczyszczeń stałych w koagulancie. 2) Poszczególne dostawy częściowe będą dostarczane przez Wykonawcę sukcesywnie, w dostawach po ok. 10 Mg zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego, w terminie 8 dni roboczych od daty otrzymania zamówienia; Zamawiający dysponuje jednym zbiornikiem na siarczan żelaza o pojemności 10 m³ (1 x 10 m3). Prognozowana dostawa ok 1 raz na kwartał. 3) Wykonawca udziela 4-ro miesięcznej rękojmi na dostarczony towar; bieg terminu rękojmi rozpoczyna się w dniu dokonania dostawy danej partii towaru, a kończy się z upływem 4 miesięcy od tej daty. 4) Wykonawca gwarantuje transport środka taborem samochodowym przystosowanym do jego przewozu w ilościach wymaganych dla poszczególnych dostaw. 5) Wykonawca musi zapewnić rozładunek środka chemicznego z samochodu do miejsca odpowiednio wskazanego przez Zamawiającego tj.: a) w zakresie Części III - w Oczyszczalni Ścieków w Bartkowie, Gmina Zagnańsk k/Kielc, 26-050 Zagnańsk. Zamawiający wymaga, aby każdorazowo osoba dokonująca w imieniu Wykonawcy rozładunku siarczanu żelaza dysponowała uprawnieniami do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych oraz uprawnieniami ADR do przewozu towarów niebezpiecznych. Samochód, którym będzie dostarczany środek chemiczny, winien być wyposażony w odpowiedni sprzęt do napełniania zbiornika (wąż i pompa). Zamawiający informuje, że zbiornik w Oczyszczalni Ścieków w Bartkowie posiada złącze typu A 300. 6) Zamawiający zastrzega sobie prawo do kontroli faktycznej ilości dostarczonego w danej partii towaru na wadze Zamawiającego. 7) Zamawiający zastrzega sobie prawo kontroli laboratoryjnej jakości dostarczonego towaru. W przypadku stwierdzenia jego niższych parametrów niż wymagane, Wykonawca dostarczy na swój koszt nową partię towaru o zadeklarowanych właściwościach. 8) Odpowiednio do zakresu składanej oferty, Wykonawca gwarantuje, że jakość dostarczanego towaru jest zgodna z wymogami postawionymi w SWZ [w zakresie wskazanym w pkt 3 Część III ppkt 1)] i zobowiązany jest dołączyć do każdej dostarczanej partii – certyfikat (świadectwo) jakości produktu lub oświadczenie potwierdzające spełnienie tego wymogu. 9) Odpowiednio do zakresu składanej oferty, Wykonawca wraz z ofertą musi dostarczyć specyfikację techniczną oraz kartę charakterystyki produktu potwierdzające spełnienie wymagań określonych odpowiednio w pkt 3 Część III ppkt 1). 10) Wykonawca obowiązany jest zapewnić, aby kierowca lub inna wskazana przez niego osoba mogła porozumieć się z Zamawiającym w języku polskim. Szczegółowy opis przedmiotu znajduje się w SWZ dostępnej na https://wod-kiel.com.pl w zakładce "Przetargi" - platformazakupowa.
Interne Kennung: KML-3/4/6/2025 - Część III