2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, onderhoud en inspectie van sportmaterialen basisonderwijs
Beschreibung: De opdracht bestaat uit de volgende onderdelen: Het jaarlijks inspecteren en keuren op wettelijke normen van onze gymzalen, speellokalen en klimwanden; Het verzorgen van reparaties aan bestaande toestellen voor onze gymzalen; Het leveren en waar nodig monteren van nieuwe sportmaterialen voor onze gymzalen en eventueel leveren van nieuwe sportmaterialen voor onze speellokalen; Projectbegeleiding en inrichting nieuwbouw. 2.232.000,-
Interne Kennung: EA-0051
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37420000 Ausrüstungen für Turnhallen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: geen