2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup kancelářských potřeb pro resort statutárního města České Budějovice 2025 - 2026
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na průběžné dodávky kancelářského zboží (dle aktuální potřeby centrálního a pověřujících zadavatelů) v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Podrobně je předmět této zakázky specifikován v příloze č. 2 vzoru Rámcové dohody, která tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace, přičemž všechny tam uvedené parametry a specifikace zboží jsou považovány za minimální a dodavatel může nabídnout parametry rovnocenné nebo lepší. Místem plnění veřejné zakázky jsou odběrná místa centrálního zadavatele a pověřujících zadavatelů uvedená v příloze č. 1 rámcové dohody, popř. jiná místa na území statutárního města České Budějovice. Uvedené předpokládané množství zboží si však centrální zadavatel vyhrazuje v průběhu realizace změnit v souladu se svými aktuálními potřebami. Centrální zadavatel není povinen odebrat žádné minimální množství zboží. S vybraným dodavatelem bude uzavřena rámcová dohoda postupem dle § 131 a násl. zákona tj. bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody. Předmět plnění veřejné zakázky bude realizován na základě rámcové dohody uzavřené s jedním dodavatelem průběžně po dobu 24 měsíců ode dne účinnosti rámcové dohody (předpokládané datum účinnosti rámcové dohody je 1. 2. 2025). Předpokládaný termín zahájení plnění veřejné zakázky je nezávazný a může se např. z důvodu prodloužení zadávacího řízení změnit. Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním účastníkem bez zbytečného odkladu po ukončení zadávacího řízení. Centrální zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu v osobě vybraného dodavatele, s nímž uzavře Rámcovou dohodu, a to v případě, že budou splněny následující podmínky: a) Rámcová dohoda bude předčasně ukončena z důvodů na straně vybraného dodavatele, nebo b) dojde k převedení práv a povinností z Rámcové dohody z vybraného dodavatele na nového dodavatele (postoupení smlouvy), a to v rozsahu nedočerpané částky z celkového finančního objemu (limitu) ve smyslu odst. 3.11 Rámcové dohody; a současně: c) práva a povinnosti z Rámcové dohody mohou být převedena pouze na dodavatele, který v zadávacím řízení na tuto veřejnou zakázku podá nabídku, a o němž Centrální zadavatel prohlásí, že splnil podmínky účasti v zadávacím řízení, d) k převzetí práv a povinností z Rámcové dohody mohou být Centrálním zadavatelem postupně vyzývání dodavatelé v pořadí, v jakém se umístili v rámci hodnocení nabídek (elektronické aukce), e) pro předložení dokladů k prokázání kvalifikace se použijí podmínky stanovené v této zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: 24190
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22800000 Register, Rechnungsbücher, Ordner, Formulare und anderes bedrucktes Büromaterial aus Papier oder Pappe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 30197000 Kleinere Bürobedarfsartikel, 39260000 Briefkörbe und Schreibtischzubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na průběžné dodávky kancelářského zboží (dle aktuální potřeby centrálního a pověřujících zadavatelů) v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Podrobně je předmět této zakázky specifikován v příloze č. 2 vzoru Rámcové dohody, která tvoří přílohu č. 1 této zadávací dokumentace, přičemž všechny tam uvedené parametry a specifikace zboží jsou považovány za minimální a dodavatel může nabídnout parametry rovnocenné nebo lepší. Místem plnění veřejné zakázky jsou odběrná místa centrálního zadavatele a pověřujících zadavatelů uvedená v příloze č. 1 rámcové dohody, popř. jiná místa na území statutárního města České Budějovice. Uvedené předpokládané množství zboží si však centrální zadavatel vyhrazuje v průběhu realizace změnit v souladu se svými aktuálními potřebami. Centrální zadavatel není povinen odebrat žádné minimální množství zboží. S vybraným dodavatelem bude uzavřena rámcová dohoda postupem dle § 131 a násl. zákona tj. bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody. Předmět plnění veřejné zakázky bude realizován na základě rámcové dohody uzavřené s jedním dodavatelem průběžně po dobu 24 měsíců ode dne účinnosti rámcové dohody (předpokládané datum účinnosti rámcové dohody je 1. 2. 2025). Předpokládaný termín zahájení plnění veřejné zakázky je nezávazný a může se např. z důvodu prodloužení zadávacího řízení změnit. Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním účastníkem bez zbytečného odkladu po ukončení zadávacího řízení. Centrální zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu v osobě vybraného dodavatele, s nímž uzavře Rámcovou dohodu, a to v případě, že budou splněny následující podmínky: a) Rámcová dohoda bude předčasně ukončena z důvodů na straně vybraného dodavatele, nebo b) dojde k převedení práv a povinností z Rámcové dohody z vybraného dodavatele na nového dodavatele (postoupení smlouvy), a to v rozsahu nedočerpané částky z celkového finančního objemu (limitu) ve smyslu odst. 3.11 Rámcové dohody; a současně: c) práva a povinnosti z Rámcové dohody mohou být převedena pouze na dodavatele, který v zadávacím řízení na tuto veřejnou zakázku podá nabídku, a o němž Centrální zadavatel prohlásí, že splnil podmínky účasti v zadávacím řízení, d) k převzetí práv a povinností z Rámcové dohody mohou být Centrálním zadavatelem postupně vyzývání dodavatelé v pořadí, v jakém se umístili v rámci hodnocení nabídek (elektronické aukce), e) pro předložení dokladů k prokázání kvalifikace se použijí podmínky stanovené v této zadávací dokumentaci.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197000 Kleinere Bürobedarfsartikel, 39260000 Briefkörbe und Schreibtischzubehör, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Centrální zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu v osobě vybraného dodavatele, s nímž uzavře Rámcovou dohodu, a to v případě, že budou splněny následující podmínky: a) Rámcová dohoda bude předčasně ukončena z důvodů na straně vybraného dodavatele, b) dojde k převedení práv a povinností z Rámcové dohody z vybraného dodavatele na nového dodavatele (postoupení smlouvy), a to v rozsahu nedočerpané částky z celkového finančního objemu (limitu) ve smyslu odst. 3.11 Rámcové dohody; c) práva a povinnosti z Rámcové dohody mohou být převedena pouze na dodavatele, který v zadávacím řízení na tuto veřejnou zakázku podá nabídku, a o němž Centrální zadavatel prohlásí, že splnil podmínky účasti v zadávacím řízení, d) k převzetí práv a povinností z Rámcové dohody mohou být Centrálním zadavatelem postupně vyzývání dodavatelé v pořadí, v jakém se umístili v rámci hodnocení nabídek (elektronické aukce), e) pro předložení dokladů k prokázání kvalifikace se použijí podmínky stanovené v této zadávací dokumentaci.