163355-2025 - Ergebnis
Polen – Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste – Świadczenie usług asysty technicznej i konserwacji oraz rozwoju aplikacji firmy Imeri Sp. z o. o. działających w Środowisku Przetwarzania Danych zarządzanym przez Zamawiającego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług asysty technicznej i konserwacji oraz rozwoju aplikacji firmy Imeri Sp. z o. o. działających w Środowisku Przetwarzania Danych zarządzanym przez Zamawiającego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest „Świadczenie usług asysty technicznej i konserwacji oraz rozwoju aplikacji firmy Imeri Sp. z o.o. działających w Środowisku Przetwarzania Danych zarządzanym przez Zamawiającego”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera umowa nr W/II/1/IT/1/2025 zawarta 13 lutego 2025r.
Vorherige Bekanntmachung18366-2025
Interne KennungIT-03-2.271.29.2024
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług asysty technicznej i konserwacji oraz rozwoju aplikacji firmy Imeri Sp. z o.o. działających w Środowisku Przetwarzania Danych zarządzanym przez Zamawiającego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest „Świadczenie usług asysty technicznej i konserwacji oraz rozwoju aplikacji firmy Imeri Sp. z o.o. działających w Środowisku Przetwarzania Danych zarządzanym przez Zamawiającego”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zawarta umowa z załącznikami.
Optionen
Beschreibung der OptionenŚwiadczenie usług rozwoju Aplikacji działających w Środowisku Przetwarzania Danych zarządzanym przez Zamawiającego na warunkach określonych w Umowie w zakresie nieobjętym świadczeniem usługi asysty technicznej i konserwacji, a polegającym na dostarczaniu na wniosek Zamawiającego Modyfikacji Aplikacji, na warunkach określonych w Umowie.