See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania dla Wojsk Specjalnych – okulary, bielizna, czapki, ochraniacze na obuwie, rękawice, skarpety
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania: okulary wielofunkcyjne specjalne, bielizna z dzianiny trudnotopliwej z długimi rękawami, czapka zimowa WS, ochraniacze na obuwie WS, rękawice z dzianiny trudnotopliwej WS, skarpety z dzianiny trudnotopliwej WS. 2. Zakres zamówienia obejmuje sześć zadań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: 29/2026/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18142000 Sicherheits-Gesichtsschutz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - okulary wielofunkcyjne specjalne
Beschreibung: 1. Dostawa 2 800 szt, okularów wielofunkcyjnych specjalnych zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez zamawiającego, wymagane jest złożenie przez wykonawcę ubiegającego się o udzielenie niniejszego zamówienia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wskazanych w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji Zamawiający może zakupić dodatkowo: do 2 800 szt. przedmiotu zamówienia. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 -bielizna z dzianiny trudnotopliwej z długimi rękawami
Beschreibung: 1. Dostawa 1 350 kpl. bielizny z dzianiny trudnotopliwej z długimi rękawami zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez zamawiającego, wymagane jest złożenie przez wykonawcę ubiegającego się o udzielenie niniejszego zamówienia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wskazanych w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 18310000 Unterwäsche
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji Zamawiający może zakupić dodatkowo: do 1 350 kpl. przedmiotu zamówienia. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - czapka zimowa WS
Beschreibung: 1. Dostawa 910 szt. czapek zimowych WS zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez zamawiającego, wymagane jest złożenie przez wykonawcę ubiegającego się o udzielenie niniejszego zamówienia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wskazanych w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 18443320 Feldmützen
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji Zamawiający może zakupić dodatkowo: do 910 szt. przedmiotu zamówienia. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - ochraniacze na obuwie WS
Beschreibung: 1. Dostawa 1 350 par ochraniaczy na obuwie WS zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez zamawiającego, wymagane jest złożenie przez wykonawcę ubiegającego się o udzielenie niniejszego zamówienia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wskazanych w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 18143000 Schutzkleidung
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji Zamawiający może zakupić dodatkowo: do 1 350 par przedmiotu zamówienia. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - rękawice z dzianiny trudnotopliwej WS
Beschreibung: 1. Dostawa 480 par rękawic z dzianiny trudnotopliwej WS zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez zamawiającego, wymagane jest złożenie przez wykonawcę ubiegającego się o udzielenie niniejszego zamówienia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wskazanych w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Haupteinstufung (cpv): 18424000 Handschuhe
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji Zamawiający może zakupić dodatkowo: do 480 par przedmiotu zamówienia. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - skarpety z dzianiny trudnotopliwej WS
Beschreibung: 1. Dostawa 1 550 par skarpet z dzianiny trudnotopliwej WS zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez zamawiającego, wymagane jest złożenie przez wykonawcę ubiegającego się o udzielenie niniejszego zamówienia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wskazanych w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Haupteinstufung (cpv): 18317000 Socken
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji Zamawiający może zakupić dodatkowo: do 1 550 par przedmiotu zamówienia. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).