See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów ortopedycznych, szkła bioaktywnego oraz narzędzi i materiałów zużywalnych do artroskopu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów ortopedycznych , szkła bioaktywnego oraz narzędzi i materiałów zużywalnych do artroskopu. Przedmiot zamówienia został podzielony na 32 części (pakiety). Wykonawca może składać ofertę do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku Nr 1A (Formularz asortymentowo-cenowy) do specyfikacji stanowiący integralną jej część. Wykonawca zobowiązany jest do realizowania dostaw na podstawie zgłoszenia Zamawiającego dokonanego drogą elektroniczną. Na czas trwania umowy Wykonawca zapewnia: a) skład konsygnacyjny implantów (komis) wskazanych przez Zamawiającego po podpisaniu umowy ( zgodnie z załącznikiem 1A Formularzem asortymentowo-cenowym) b) możliwość wymiany rozmiarów implantów ortopedycznych może dotyczyć jedynie produktów w nienaruszonych opakowaniach producenta, c) nieodpłatne użyczenie instrumentarium operacyjnego do zakładania implantów ( zgodnie z załącznikiem 1A Formularzem asortymentowo-cenowym) d) użyczenie systemu napędowego zawierającego piłę oscylacyjną i wiertarkę ( zgodnie z załącznikiem 1A Formularzem asortymentowo-cenowym) e) użyczenie kinezmatycznego systemu nawigacji komputerowej do zakładania endoprotez ( zgodnie z załącznikiem 1A Formularzem asortymentowo-cenowym) Wykonawca zapewni przeszkolenie personelu na swój koszt w siedzibie Zamawiającego w terminie uzgodnionym pomiędzy stronami ( zgodnie z załącznikiem nr 1A Formularzem asortymentowo-cenowym) Realizacja dostaw w terminie nie dłuższym niż 2 dni (robocze), od momentu złożenia zamówienia dokonanego drogą elektroniczną.
Vorherige Bekanntmachung: 6989-2026
Interne Kennung: FDZP.226.70.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel
5. Los
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET nr 12: Materiały do rekonstrukcji więzadłowych.
Beschreibung: Materiały do rekonstrukcji więzadłowych.
Interne Kennung: PAKIET nr 12
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET nr 13: Endoproteza dwukłykciowa stawu kolanowego cementowa i bezcementowa, rewizyjna, rotacyjno-zawiasowa i tymczasowa.
Beschreibung: Endoproteza dwukłykciowa stawu kolanowego cementowa i bezcementowa, rewizyjna, rotacyjno-zawiasowa i tymczasowa.
Interne Kennung: PAKIET nr 13
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET nr 14: Endoprotezy stawu biodrowego cementowe, bezcementowe, tymczasowe – SPACER oraz rewizyjne.
Beschreibung: Endoprotezy stawu biodrowego cementowe, bezcementowe, tymczasowe – SPACER oraz rewizyjne.
Interne Kennung: PAKIET nr 14
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET nr 15: Gwoździe.
Beschreibung: Gwoździe.
Interne Kennung: PAKIET nr 15
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET nr 16: Tytanowe śródszpikowe gwoździe elastyczne do kości długich dzieci i młodzieży oraz gwóźdź udowy, blokowany, kaniulowany, tytanowy.
Beschreibung: Tytanowe śródszpikowe gwoździe elastyczne do kości długich dzieci i młodzieży oraz gwóźdź udowy, blokowany, kaniulowany, tytanowy.
Interne Kennung: PAKIET nr 16
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET nr 17: Systemy do rekonstrukcji kolana, oryginalne systemy do diagnostyki i leczenia uszkodzeń kostno-więzadłowych stawów
Beschreibung: Systemy do rekonstrukcji kolana, oryginalne systemy do diagnostyki i leczenia uszkodzeń kostno-wię zadłowych stawów
Interne Kennung: PAKIET nr 17
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET nr 18: Implanty do leczenia złamań w obrębie przedramienia i ręki.
Beschreibung: Implanty do leczenia złamań w obrębie przedramienia i ręki.
Interne Kennung: PAKIET nr 18
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET nr 19: Endoprotezy stawu kolanowego i biodrowego o zwiększonej mobilności.
Beschreibung: Endoprotezy stawu kolanowego i biodrowego o zwiększonej mobilności.
Interne Kennung: PAKIET nr 19
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET nr 20: Implanty do zatoki stępu.
Beschreibung: Implanty do zatoki stępu.
Interne Kennung: PAKIET nr 20
Los: LOT-0021
Titel: PAKIET nr 21: Endoproteza jednoprzedziałowa stawu kolanowego.
Beschreibung: Endoproteza jednoprzedziałowa stawu kolanowego.
Interne Kennung: PAKIET nr 21