163471-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Versicherungen – Stichting Regionale Scholengemeenschap Enkhuizen WGA-ERD verzekering
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStichting Regionale Scholengemeenschap Enkhuizen WGA-ERD verzekering
BeschreibungTer dekking van de risico’s WGA eigenrisicodragerschap wenst Aanbestedende dienst een WGA eigenrisicodragersverzekering af te sluiten per 1 juli 2025. Aanbestedende dienst is reeds eigenrisicodrager voor de WGA en Ziektewet sinds 2017. Door de toenemende verhouding premie/ loonsom dient de verzekering voor het WGA-eigenrisicodragerschap nu aanbesteed te worden. De verwachte totale loonsom 2025 van de Aanbestedende dienst is ca. € 9.000.000,00. Het totaal aantal verwachte werknemers voor 2025 is 195. Het premiepercentage voor 2024 bedroeg 1,03%.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensIn de aanbestedingsprocedure wordt op basis van door Inschrijvers ingediende aanbiedingen en de op voorhand vastgestelde geschiktheidseisen en gunningscriteria de meest geschikte Inschrijver geselecteerd. Op basis van het gunningscriterium economisch meest voordelige inschrijving op basis van Beste Prijs Kwaliteit Verhouding dat nader in dit aanbestedingsdocument geformuleerd wordt, zal worden bepaald aan welke Aanbieder de Opdracht wordt gegund.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungEen conventionele WGA ERD verzekering per 1-7-2025 De verwachte totale loonsom 2025 van de Aanbestedende dienst is ca. € 9.000.000,00. Het totaal aantal verwachte werknemers voor 2025 is 195. Het premiepercentage voor 2024 bedroeg 1,03%.
Interne Kennung1