16351-2024 - Ergebnis
Polen – Wartung von Straßenbeleuchtungen – Świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia na terenie Gminy Kartuzy w latach 2023 - 2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia na terenie Gminy Kartuzy w latach 2023 - 2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia na terenie Gminy Kartuzy. 2. Podczas realizacji przedmiotu zamówienia wykorzystywana będzie infrastruktura Wykonawcy, tj. należąca do ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o. (Liczba punktów świetlnych: 2.859 szt.) oraz infrastruktura stanowiąca własność Gminy Kartuzy, lecz powiązana z infrastrukturą Wykonawcy. Z uwagi na prowadzone inwestycje na terenie Gminy ilość ta może ulec zmianie. 3. Przedmiot zamówienia realizowany będzie w okresie od dnia 01.12.2023 r. do dnia 30.11.2027 r.
Interne Kennung: ZP.271.40.2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen, 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia na terenie Gminy Kartuzy. 2. Podczas realizacji przedmiotu zamówienia wykorzystywana będzie infrastruktura Wykonawcy, tj. należąca do ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o. (Liczba punktów świetlnych: 2.859 szt.) oraz infrastruktura stanowiąca własność Gminy Kartuzy, lecz powiązana z infrastrukturą Wykonawcy. Z uwagi na prowadzone inwestycje na terenie Gminy ilość ta może ulec zmianie.
Interne Kennung: ZP.271.40.20223