2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace stravovacího provozu při ISŠ Sokolnice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávka a montáž technologie gastro a provedení stavebních prací v rámci projektu zvýšení energetické účinnosti stravovacího provozu Střední školy elektrotechnické a energetické Sokolnice, příspěvkové organizace. Realizací dojde k modernizaci technologie stravovacího provozu zázemí, provozní části a výdeje pokrmů ve školní jídelně v objektu střední školy v Sokolnicích. Veřejná zakázka je rozdělena na 2 části dle § 35 zákona. I. ČÁST: gastro technologie Předmětem plnění této části veřejné zakázky je zejména dodávka nového vybavení gastro technologie pro provoz kuchyně, včetně záručního plnění pro zadavatele. Předmětem této části zakázky je rovněž předání veškerých dokladů a dokumentů vztahujících se k dodanému zařízení a provedení všech nezbytných činností souvisejících s dodávkou zařízení. Součástí předmětu zakázky je i zaškolení zaměstnanců zadavatele a/nebo jiných osob určených zadavatelem k obsluze, provozování a údržbě předmětu dodávky. II. ČÁST: stavební práce Předmětem plnění této části veřejné zakázky je provedení stavebních prací spočívající zejména v úpravě vnitřního prostoru a provozu kuchyně i jejího zázemí včetně přidružených prostor. V rámci stavebních úprav budou provedeny mimo jiné i nové rozvody elektro, ZTI, a VZT v potřebném rozsahu a dle potřeb provozu a technologií. Součástí předmětu díla je vyhotovení dokumentace skutečného provedení stavby v rozsahu dotčených profesí.
Interne Kennung: Modernizace stravovacího provozu při ISŠ Sokolnice
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I. ČÁST: gastro technologie
Beschreibung: I. ČÁST: gastro technologie Předmětem plnění této části veřejné zakázky je zejména dodávka nového vybavení gastro technologie pro provoz kuchyně, včetně záručního plnění pro zadavatele. Předmětem této části zakázky je rovněž předání veškerých dokladů a dokumentů vztahujících se k dodanému zařízení a provedení všech nezbytných činností souvisejících s dodávkou zařízení. Součástí předmětu zakázky je i zaškolení zaměstnanců zadavatele a/nebo jiných osob určených zadavatelem k obsluze, provozování a údržbě předmětu dodávky.
Interne Kennung: Modernizace stravovacího provozu při ISŠ Sokolnice - I. ČÁST: gastro technologie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen
Los: LOT-0002
Titel: II. ČÁST: stavební práce
Beschreibung: II. ČÁST: stavební práce Předmětem plnění této části veřejné zakázky je provedení stavebních prací spočívající zejména v úpravě vnitřního prostoru a provozu kuchyně i jejího zázemí včetně přidružených prostor. V rámci stavebních úprav budou provedeny mimo jiné i nové rozvody elektro, ZTI, a VZT v potřebném rozsahu a dle potřeb provozu a technologií. Součástí předmětu díla je vyhotovení dokumentace skutečného provedení stavby v rozsahu dotčených profesí.
Interne Kennung: Modernizace stravovacího provozu při ISŠ Sokolnice - II. ČÁST: stavební práce
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten