See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oplysninger vedr. Rammeaftale om Afhentning og afsætning af hustandsindsamlet plast samt mad- og drikkekartoner 2023-2024
Beschreibung: Bekendtgørelsen udgør en ændringsbekendtgørelse til tildelingsbekendtgørelsen med nr. 285922-2023. De nye oplysninger er: køretøjer af art/type: 53 N3 / EURO 6 samt 11 N3/ LNG Gas Trucks med Walking-Floor trailere.
Vorherige Bekanntmachung: 285922-2023
Interne Kennung: Rammeaftale
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0000