163581-2025 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Wykonanie projektu i budowa mieszkań przy ulicy Brzozowickiej w Będzinie – Etap 1 Zadanie IA
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie projektu i budowa mieszkań przy ulicy Brzozowickiej w Będzinie – Etap 1 Zadanie IA
BeschreibungWykonanie projektu i budowa mieszkań przy Brzozowickiej w Będzinie – dla ETAPU I Zadanie IA, na działce nr 83/6 zgodnie z wymaganiami Zamawiającego określonymi w SWZ, Planie Miejscowym oraz zgodnie z przepisami obowiązującego prawa. Zadanie IA podzielone zostanie na 2 następujące fazy: FAZA 1 - wykonanie dokumentacji projektowej wykonawczej w zakresie bud. B1-B2 oraz przyłączy i sieci, FAZA 2 - roboty budowlane w zakresie bud. B1-B2, wykonanie zagospodarowania, przyłączy i sieci w zakresie niezbędnym do uzyskania pozwolenia na użytkowanie dla bud. B1-B2, uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie dla bud. B1-B2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w rozdz. III SWZ oraz w załączniku 13 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung629732-2024
Interne KennungZP/3/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45100000 Baureifmachung, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45313100 Installation von Aufzügen, 45343000 Brandschutz-Installationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001