163584-2026 - Auftragsänderung
Polen – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – Wybór pośredników finansowych w celu wdrażania instrumentu finansowego „Pożyczka Rozwojowa” w ramach Regionalnego programu operacyjnego województwa dolnośląskiego 2014–2020.
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWybór pośredników finansowych w celu wdrażania instrumentu finansowego „Pożyczka Rozwojowa” w ramach Regionalnego programu operacyjnego województwa dolnośląskiego 2014–2020.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawcy (zwanego „Pośrednikiem finansowym” lub „PF”), który świadczyć będzie zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia i zarządzania instrumentem finansowym „Pożyczka Rozwojowa”, do którego Zamawiający wniesie wkład finansowy w ramach projektu „Rozwój przedsiębiorczości oraz wspieranie gospodarki niskoemisyjnej poprzez instrumenty finansowe w województwie dolnośląskim”, z którego udzielane będą jednostkowe pożyczki oraz który będzie podlegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w istotnych postanowieniach umowy. Parametry udzielanych przez Wykonawcę jednostkowych pożyczek zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka Rozwojowa” stanowiącej załącznik nr 2 do istotnych postanowień umowy (dalej: „Umowa Operacyjna”), które stanowią załącznik nr [2] do SIWZ. Szczegóły w SIWZ.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDZZK/89/DIF/2019 cz. V Aneks nr 6
Art des AuftragsDienstleistungen