163622-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Software-Unterstützung – Elektronické odesílání dat zdravotnické dokumentace
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelElektronické odesílání dat zdravotnické dokumentace
BeschreibungPoskytování servisních služeb, technické podpory a maintenance elektronického archivu organizace (EA) a souvisejících informačních systémů a spisové služby, pro ZZS KVK. Smlouva zahrnuje provozní a servisní služby, technickou a technologickou podporu a nezbytnou údržbu systémů a technologií, včetně elektronické zdravotnické dokumentace (EZD) a jejího napojení na elektronický archiv
Interne KennungArchiv
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPoskytování servisních služeb, technické podpory a maintenance elektronického archivu organizace (EA) a souvisejících informačních systémů a spisové služby, pro ZZS KVK. Smlouva zahrnuje provozní a servisní služby, technickou a technologickou podporu a nezbytnou údržbu systémů a technologií, včetně elektronické zdravotnické dokumentace (EZD) a jejího napojení na elektronický archiv.