2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA – SZTUĆCÓW I NACZYŃ BIODEGRADOWALNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA – SZTUĆCÓW I NACZYŃ BIODEGRADOWALNYCH wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: MAT/58/PZ/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający w niniejszym postępowaniu skorzysta z dyspozycji art.139 ust. 2 ustawy Pzp, zgodnie z którym Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust 1. ustawy Pzp tj. dokumentu JEDZ. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Do udzielenia zamówienia będącego przedmiotem niniejszego postępowania stosuje się przepisy cyt. Ustawy Pzp oraz akty wykonawcze wydane na jej podstawie, a w sprawach nieuregulowanych ustawą - przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny (dalej jako: KC).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39222110 Einwegbesteck und -teller
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39222120 Einwegtassen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1 TALERZE/MISKI BIODEGRADOWALNE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 1 TALERZE/MISKI BIODEGRADOWALNE
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zakres opcjonalny zamówienia: Zamawiający informuje, iż przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych zgodnie z zapisami Projektowanych postanowień umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający w Załączniku nr 1 do SWZ określa gwarantowany poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości asortymentu do maksymalnej ilości określonej w tabeli w Załączniku nr 1 do SWZ, w kolumnie ‘Ilość (zamówienie opcjonalne) na co Wykonawca wyraża zgodę. Podstawą uruchomienia zamówienia objętego prawem opcji będą bieżące potrzeby komórek zaopatrywanych oraz zagwarantowane na ten cel środki finansowe. Skorzystanie z prawa opcji jest uprawnieniem a nie obowiązkiem Zamawiającego wobec czego Zamawiający zastrzega sobie prawo nie składania w ogóle zamówień w tym zakresie.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2 SZTUĆCE BIODEGRADOWALNE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 2 SZTUĆCE BIODEGRADOWALNE
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3 KUBKI BIODEGRADOWALNE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 3 KUBKI BIODEGRADOWALNE