2. Verfahren
Verfahren
Titel: Proces Informatie Management Systeem (PIMS)
Beschreibung: Het inrichten van een PIMS voor Delfland op basis van AVEVA PI technologie voor één van de zuiveringsinstallaties (te weten AWZI De Groote Lucht) met daarbij een drietal toepasbare use cases, teneinde te kunnen evalueren of deze opzet van meerwaarde is voor Delfland in het verbeteren van de informatiestromen binnen de organisatie. Delfland heeft het voornemen om procesdata van haar installaties en objecten van het watersysteem en de waterketen te gaan verzamelen en centraal op te slaan. Om hierin een eerste stap te nemen gaat Delfland een pilotproject uitvoeren voor het opzetten van en Proces Informatie Management Systeem (PIMS) voor één van haar zuiveringsinstallaties (AWZI De Groote Lucht), gebaseerd op AVEVA PI Systeem technologie. Voor deze installatie zal tijdens het pilotproject een AVEVA PI Systeem ingericht dienen te worden van maximaal 1.000 meetsignalen (tags) en 10 gebruikers. Tevens zullen een drietal use cases uitgewerkt dienen te worden: • Het beschikbaar stellen van gevalideerde procesdata voor de monitoring van lachgas emissies (te gebruiken door procestechnologen); • Het ontwikkelen van een dashboard in PI Vision voor de monitoring van een beperkt aantal trends en KPI’s (te gebruiken in de regelkamer); • Het opstellen van een rapport met daarin de draaiuren van alle afzonderlijke pompen (te gebruiken door onderhoudspersoneel).
Interne Kennung: INK2025.1453
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server, 48920000 Büroautomatisierungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het inrichten van een PIMS voor Delfland op basis van AVEVA PI technologie voor één van de zuiveringsinstallaties (te weten AWZI De Groote Lucht) met daarbij een drietal toepasbare use cases, teneinde te kunnen evalueren of deze opzet van meerwaarde is voor Delfland in het verbeteren van de informatiestromen binnen de organisatie. Delfland heeft het voornemen om procesdata van haar installaties en objecten van het watersysteem en de waterketen te gaan verzamelen en centraal op te slaan. Om hierin een eerste stap te nemen gaat Delfland een pilotproject uitvoeren voor het opzetten van een Proces Informatie Management Systeem (PIMS) voor één van haar zuiveringsinstallaties (AWZI De Groote Lucht), gebaseerd op AVEVA PI Systeem technologie. Voor deze installatie zal tijdens het pilotproject een AVEVA PI Systeem ingericht dienen te worden van maximaal 1.000 meetsignalen (tags) en 10 gebruikers. Tevens zullen een drietal use cases uitgewerkt dienen te worden: • Het beschikbaar stellen van gevalideerde procesdata voor de monitoring van lachgas emissies (te gebruiken door procestechnologen); • Het ontwikkelen van een dashboard in PI Vision voor de monitoring van een beperkt aantal trends en KPI’s (te gebruiken in de regelkamer); • Het opstellen van een rapport met daarin de draaiuren van alle afzonderlijke pompen (te gebruiken door onderhoudspersoneel).
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Delfland wil een overeenkomst afsluiten met één ondernemer, voor de realisatie/implementatie van het PIMS en een separate overeenkomst met diezelfde ondernemer voor de onderhoudsperiode van 1 jaar welke start na acceptatie van het PIMS. De onderhoudsperiode kan één maal met vier jaar door Delfland eenzijdig verlengd worden. Na deze vijf jaar loopt de overeenkomst voor het onderhoud van het PIMS voor onbepaalde tijd door, waarbij beide partijen de mogelijkheid hebben om de overeenkomst op te zeggen met een opzegtermijn van minimaal één jaar.