See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU Aanbesteding Meubilair
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is om, per perceel, met minimaal twee en maximaal drie professionele leveranciers van schoolmeubilair een Raamovereenkomst te sluiten, zodat er een zo groot mogelijke keuzevrijheid is voor de individuele scholen voor een meest gunstige prijs. De opdrachtwaarde voor de gehele looptijd van de overeenkomst is geraamd op €4.750.000,- (excl. BTW) voor Perceel 1 en €3.500.000,- (excl. BTW) voor Perceel 2; dit betreft nadrukkelijk een raming, aan deze waarde kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 2025-ME303882
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Primair onderwijs
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is om, per perceel, met minimaal twee en maximaal drie professionele leveranciers van schoolmeubilair een Raamovereenkomst te sluiten, zodat er een zo groot mogelijke keuzevrijheid is voor de individuele scholen voor een meest gunstige prijs. De opdrachtwaarde voor de gehele looptijd van de overeenkomst is geraamd op €4.750.000,- (excl. BTW) voor Perceel 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het betreft een Raamovereenkomst voor vier (4) jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog twee (2) keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus zes (6) jaar duren.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Voortgezet onderwijs
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is om, per perceel, met minimaal twee en maximaal drie professionele leveranciers van schoolmeubilair een Raamovereenkomst te sluiten, zodat er een zo groot mogelijke keuzevrijheid is voor de individuele scholen voor een meest gunstige prijs. De opdrachtwaarde voor de gehele looptijd van de overeenkomst is geraamd op €3.500.000,- (excl. BTW) voor Perceel 2
Interne Kennung: 2