163906-2025 - Ergebnis
Belgien – Möbel für ärztliche Zwecke – Raamovereenkomst voor in hoogte verstelbare bedden met huiselijk karakter
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor in hoogte verstelbare bedden met huiselijk karakter
Beschreibung: Woonzorgnet-Dijleland biedt een nieuwe thuisomgeving aan ouderen en personen met dementie met een verhoogde zorgnood volgens de principes van (kleinschalig) genormaliseerd wonen. Bij de aankoop en inzet van hulpmiddelen en meubilair wordt steeds rekening gehouden met: De persoonlijke beleving, levenskwaliteit en kwaliteit van zorg voor de bewoner in een genormaliseerde woonsituatie Werkbaar werk (mentaal en fysiek) voor de medewerker Met deze zaken in het achterhoofd wenst Woonzorgnet-Dijleland vzw een raamovereenkomst voor in hoogte verstelbare bedden af te sluiten. De raamovereenkomst omvat de levering van bedden en toebehoren.
Interne Kennung: 2024-WZND-005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2024-WZND-005 - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst voor in hoogte verstelbare bedden met huiselijk karakter
Interne Kennung: 1