2. Verfahren
Verfahren
Titel: Platforma e-usług publicznych w Gminie Chmielnik
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest poprawa e-usług gminy poprzez dostawę urządzeń i oprogramowania wraz z konfiguracją i wdrożeniem oraz zwiększenie dostępności do e-usług w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ. Zamówienie podzielone zostało na dwie części: Część 1 – dostawa z instalacją i konfiguracją sprzętu wraz z oprogramowaniem Część 2 – dostawa wraz z wdrożeniem eBOM wraz z wszelkimi aplikacjami
Interne Kennung: RD.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket, 48620000 Betriebssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 48820000 Server, 48822000 Computerserver, 48821000 Netzwerkserver, 48800000 Informationssysteme und Server, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 79999100 Scanning, 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 38421100 Wasserzähler, 80500000 Ausbildung, 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – dostawa z instalacją i konfiguracją sprzętu wraz z oprogramowaniem
Beschreibung: 1. Zamawiający powierza, a Wykonawca przyjmuje do wykonania dostawę z instalacją i konfiguracją sprzętu wraz z oprogramowaniem na potrzeby realizacji projektu „Platforma e-usług publicznych w Gminie Chmielnik” dofinansowanego z programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021 – 2027 priorytetu FEPK.01 Konkurencyjna i Cyfrowa Gospodarka / działania FEPK.01.02 Cyfryzacja. Numer naboru FEPK.01.02-IZ.00-001/23 w tym: 1. Moduł komunikacji IP 1 zestaw 2. Oprogramowanie do monitorowania i analizy cyberbezpieczeństwa 1 lic. 3. Oprogramowanie do zarzadzania infrastrukturą IT 1 lic. 4. System operacyjny 2 lic. 5. Oprogramowanie do backupu 1 lic. 6. Oprogramowanie do wirtualizacji 1 lic. 7. Okablowanie strukturalne wraz z zasilaniem - punkt logiczny 2xRJ45+ 2 x 230V 80 Punktów logicznych 8. Przełącznik sieci LAN 14 szt. 9. Serwer 1 szt. 10. Macierz dyskowa 1 szt. 11. Firewall - klaster 1 szt. 12. Centralny system logów 1 szt. 13. Zestaw komputerowy z oprogramowaniem 100 szt. 14. Laptopy 15 szt. 15. Centralny UPS 1 szt. 16. Agregat 1 szt. 17. Sieć WiFi 1 kpl. 18. System środowiskowy w serwerowni 1 szt. 19. System videokonferencji 2 kpl. 20. Gmina sieć komputerowa 400 rbh 21. Szkolenia TiK typ I 160 rbh 22. Instalacja i konfiguracja (Platforma sprzętowa) 250 rbh
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket, 48620000 Betriebssysteme, 48820000 Server, 48822000 Computerserver, 48821000 Netzwerkserver, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 80500000 Ausbildung, 30213100 Tragbare Computer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – dostawa wraz z wdrożeniem eBOM wraz z wszelkimi aplikacjami
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest poprawa e-usług gminy poprzez dostawę urządzeń i oprogramowania wraz z konfiguracją i wdrożeniem oraz zwiększenie dostępności do e-usług w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ. Część 2 – dostawa wraz z wdrożeniem eBOM wraz z wszelkimi aplikacjami 1. eBOM - elektroniczne Biuro Obsługi Mieszkańca 1 lic. 2. Aplikacja mobilna 1 lic. 3. Oprogramowanie dziedzinowe 1 lic. 4. ePracownik 1 lic. 5. System GIS 1 lic. 6. e-edukacja 1 lic. 7. e-dziecko 6 lic. 8. e-rada 1 lic. 9. e-Rada - sprzęt komputerowy 1 kpl. 10. e-woda 1 lic. 11. Obieg dokumentów 1 lic. 12. Monitoring środowiska 1 lic 13. Strona WWW 1 szt. 14. Digitalizacja zasobów 150 rbh 15. Szkolenia TiK Typ II 360 rbh 16. Integracja (Platforma e-usług publicznych) 320 rbh 17. Instalacja i konfiguracja (Platforma e-usług publicznych) 600 rbh
Interne Kennung: część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 79999100 Scanning, 80500000 Ausbildung