See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielnie i obsługa kredytu długoterminowego”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 7 000 000 zł z przeznaczeniem na finansowanie planowanego deficytu oraz spłatę zaciągniętych zobowiązań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 662894-2024
Interne Kennung: IF.272.13.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 7 000 000 zł z przeznaczeniem na finansowanie planowanego deficytu oraz spłatę zaciągniętych zobowiązań. Okres spłaty kredytu 2025 r do 2030 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: Kredyt