2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania wewnętrznego oraz zewnętrznego dla Prokuratury Okręgowej w Poznaniu i podległych jednostek
Beschreibung: Usługa sprzątania biur i czyszczenia okien w Prokuraturze Okręgowej w Poznaniu i w prokuraturach podległych (20 obiektów) własnym sprzętem i środkami do tego celu przeznaczonymi. Ogółem powierzchnia 19.525,68 m2 w obiektach w Poznaniu, Chodzieży, Gnieźnie, Gostyniu, Grodzisku Wlkp., Kościanie, Lesznie, Nowym Tomyślu, Obornikach, Pile, Rawiczu, Szamotułach, Śremie, Środzie Wlkp., Trzciance, Wągrowcu, Wolsztynie, Wrześni i Złotowie. Część II Usługa sprzątania zewnętrznego, odśnieżania i usuwania oblodzeń w Prokuraturze Okręgowej w Poznaniu i Prokuraturach Rejonowych okręgu poznańskiego. Ogółem powierzchnia 9.988,26 m2 przy obiektach w Poznaniu, Chodzieży, Gnieźnie, Gostyniu, Grodzisku Wlkp., Lesznie, Nowym Tomyślu, Obornikach, Rawiczu, Śremie, Środzie Wlkp., Trzciance, Wągrowcu, Wolsztynie, i Złotowie.
Interne Kennung: 3032-7.261.03.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90911300 Fensterreinigung, 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa sprzątania wewnętrznego dla Prokuratury Okręgowej w Poznaniu i podległych jednostek
Beschreibung: Usługa sprzątania biur i czyszczenia okien w Prokuraturze Okręgowej w Poznaniu i w prokuraturach podległych (20 obiektów) własnym sprzętem i środkami do tego celu przeznaczonymi: usługi codziennego sprzątania przez wszystkie dni robocze miesiąca (bez sobót, niedziel i świąt), średnio 21 dni w miesiącu również w trakcie wykonywanych remontów oraz w trakcie przeprowadzek. obejmujące: łazienki, toalety, kuchnie, pomieszczenia socjalne, klatki schodowe, hole i korytarze w tym mycie holi i korytarzy w budynku Prokuratury Okręgowej w Poznaniu ul. Solna 10 przy użyciu maszyny myjącej, cotygodniowe sprzątanie pomieszczeń biurowych, również w trakcie wykonywanych remontów oraz w trakcie przeprowadzki, 2 razy w miesiącu sprzątanie archiwum, biblioteki oraz magazynów, 4 razy w trakcie trwania umowy sprzątanie archiwum Prokuratury Rejonowej Poznań Stare Miasto w budynku Prokuratury Okręgowej ul. Młyńska 11a 2 razy w miesiącu w drugim oraz ostatnim tygodniu każdego miesiąca po godz. 15:15 mycie maszyną myjącą korytarzy i holi w Prokuraturze Rejonowej w Gnieźnie i w Prokuraturze Rejonowej w Wągrowcu.
Interne Kennung: 3032-7.261.03.2026 - Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
Los: LOT-0002
Titel: Usługa sprzątania zewnętrznego dla Prokuratury Okręgowej w Poznaniu i podległych jednostek
Beschreibung: Usługa sprzątania zewnętrznego, odśnieżania i usuwania oblodzeń w Prokuraturze Okręgowej w Poznaniu i Prokuraturach Rejonowych okręgu poznańskiego. Ogółem powierzchnia 9.985,26 m2 przy obiektach w Poznaniu, Chodzieży, Gnieźnie, Gostyniu, Grodzisku Wlkp., Lesznie, Nowym Tomyślu, Obornikach, Rawiczu, Śremie, Środzie Wlkp., Trzciance, Wągrowcu, Wolsztynie, i Złotowie.
Interne Kennung: 3032-7.261.03.2026 - Część II
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung