2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup Systemu ANTY-APT
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup Systemu ANTY-APT. 2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie w szczególności do: 1) dostawy, instalacji, konfiguracji i uruchomienia Systemu, 2) udzielenia lub zapewnienia udzielenia wszelkich licencji wymaganych do prawidłowego działania Systemu jako całości, jak i poszczególnych jego elementów dla 35 000 użytkowników, na okres 60 miesięcy, świadczenia w tym okresie usług gwarancyjnych w zakresie wdrożonego Systemu oraz świadczenia usług wsparcia technicznego w ramach wynagrodzenia wynikającego z Umowy, 3) dostarczenia Sprzętu wymaganego do prawidłowego działania Systemu, 4) wykonania Dokumentacji, 5) przeniesienia na Zamawiającego autorskich praw majątkowych do Dokumentacji opracowanej przez Wykonawcę w ramach Umowy, 6) przeniesienia na Zamawiającego własność dostarczonego w ramach umowy Sprzętu niezbędnego dla funkcjonowania Systemu 7) przeprowadzenia transferu wiedzy. 8) zapewnienia voucherów na szkolenia.
Interne Kennung: BZ.26.651.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie, o wartości przekraczającej równowartość kwoty określonej na podstawie art. 3 ust. 1 pkt 2) w związku z art. 2 ust. 1 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) - zwanej dalej „PZP”, prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 PZP w związku z art. 376 ust. 1 pkt 1) PZP w oparciu o art. 5 ust. 4 pkt 6) PZP. 2. Postępowanie prowadzone jest w procedurze, o której mowa w art. 139 ust. 1 PZP. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup Systemu ANTY-APT. 2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie w szczególności do: 1) dostawy, instalacji, konfiguracji i uruchomienia Systemu, 2) udzielenia lub zapewnienia udzielenia wszelkich licencji wymaganych do prawidłowego działania Systemu jako całości, jak i poszczególnych jego elementów dla 35 000 użytkowników, na okres 60 miesięcy, świadczenia w tym okresie usług gwarancyjnych w zakresie wdrożonego Systemu oraz świadczenia usług wsparcia technicznego w ramach wynagrodzenia wynikającego z Umowy, 3) dostarczenia Sprzętu wymaganego do prawidłowego działania Systemu, 4) wykonania Dokumentacji, 5) przeniesienia na Zamawiającego autorskich praw majątkowych do Dokumentacji opracowanej przez Wykonawcę w ramach Umowy, 6) przeniesienia na Zamawiającego własność dostarczonego w ramach umowy Sprzętu niezbędnego dla funkcjonowania Systemu 7) przeprowadzenia transferu wiedzy. 8) zapewnienia voucherów na szkolenia. 3. Szczegółowy zakres, zasady działania i parametry wymaganego Systemu, sposób wdrożenia, zakres usług gwarancyjnych (Gwarancja) określa OPZ, stanowiący Załącznik nr 1 do projektu umowy.