See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych, środków kontrastowych, wyrobów do terapii nerkowej oraz środków żywieniowych dla potrzeb komórek organizacyjnych podległych SPZOZ w Myszkowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, środków kontrastowych, wyrobów do terapii nerkowej oraz środków żywieniowych dla potrzeb komórek organizacyjnych podległych SPZOZ w Myszkowie. Zamówienie podzielone jest na 40 pakietów (części). Specyfikację dostaw zawiera załącznik nr 1.1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia („Formularz cenowy”). Pozostałe warunki zamówienia określone są w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia („Projektowane postanowienia umowy, w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy"). Umowy w zakresie poszczególnych pakietów zostaną zawarte po zakończeniu niniejszego postępowania na okres 12 miesięcy. Na ofertę składa się Formularz oferty - Załącznik Nr 1 do SWZ i Formularz cenowy - wypełniony w zakresie pakietu/pakietów na które składana jest oferta- Załącznik Nr 1.1 do SWZ. Do oferty należy dołączyć: 1. Oświadczenie na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) w formacie pdf sporządzone zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/17 z dnia 5 stycznia 2016 r. JEDZ stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia, spełnianie warunków udziału w postępowaniu, odpowiednio na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe. 2. Oświadczenie dot. braku podstaw wykluczenia na podstawie art. 5k Rozp. Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014r. oraz art. 7 ust 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. W przypadku składania oferty przez Wykonawców występujących wspólnie - oświadczenia, o których mowa w pkt 1 i 2 musi złożyć osobno każdy z Wykonawców. W celu potwierdzenia umocowania osoby/osób wykonujących czynności w imieniu Wykonawcy, wymaga się złożenia odpisu z KRS lub CEIDG, a jeżeli umocowanie nie wynika z dokumentów rejestrowych - także pełnomocnictwa. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia, następujących podmiotowych środków dowodowych: A) dotyczących braku podstaw wykluczenia: 1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego, - sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 2) oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – wzór załącznika nr 5 do SWZ. UWAGA! W przypadku złożenia w niniejszym postępowaniu jednej oferty w zakresie danego pakietu zamawiający odstąpi od wzywania wykonawcy do złożenia oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 3) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji: - zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w: a) art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego, c) art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji, d) art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp - zawartych w oświadczeniu na podstawie art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, dodanym Rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 z dnia 23 października 2025 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.U.UE.L.2025.2033) i art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego - wzór Załącznika nr 6 do SWZ. B) dotyczących spełnienia warunków udziału w postępowaniu: 1) aktualne zezwolenie na obrót hurtowy produktami leczniczymi lub na wytwarzanie lub import produktu leczniczego będącego przedmiotem zamówienia, zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. – Prawo farmaceutyczne. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ust.1 ustawy Pzp. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (tj. w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). Informacje o sposobie przygotowania i wymaganych warunkach technicznych składania ofert zawiera SWZ. Klauzula informacyjna z art. 13 RODO zawarta jest w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 763273-2025
Interne Kennung: SPZOZ/DZ/388/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia, 33181500 Verbrauchsmaterial für Nierenbehandlung, 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
5. Los
Los: LOT-0028
Titel: 28.Klej do tkanek
Beschreibung: Specyfikację dostaw zawiera załącznik nr 1.1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia („Formularz cenowy”). Pozostałe warunki zamówienia określone są w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia („Projektowane postanowienia umowy, w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy"). Umowa zostanie zawarta po zakończeniu niniejszego postępowania na okres 12 miesięcy.
Interne Kennung: Pakiet 28
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0029
Titel: 29. Środki kontrastowe
Interne Kennung: Pakiet 29
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Los: LOT-0030
Titel: 30. Antybiotyki
Interne Kennung: Pakiet 30
Los: LOT-0031
Titel: 31. Leki różne
Interne Kennung: Pakiet 31
Los: LOT-0032
Titel: 32. Leki różne
Interne Kennung: Pakiet 32
Los: LOT-0033
Titel: 33. Leki różne
Interne Kennung: Pakiet 33
Los: LOT-0034
Titel: 34. Eptifibatide
Interne Kennung: Pakiet 34
Los: LOT-0035
Titel: 35. Paracetamol
Interne Kennung: Pakiet 35
Los: LOT-0036
Titel: 36. Propofol
Interne Kennung: Pakiet 36
Los: LOT-0037
Titel: 37. Norepinephrine
Interne Kennung: Pakiet 37
Los: LOT-0038
Titel: 38. Aztreonam
Interne Kennung: Pakiet 38
Los: LOT-0039
Titel: 39. Preparat żywieniowy
Interne Kennung: Pakiet 39
Los: LOT-0040
Titel: 40. Omeprazole
Interne Kennung: Pakiet 40