See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników laboratoryjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników laboratoryjnych. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 5 zadań: 1) Dostawa odczynników do wykonania oznaczeń morfologii krwi wraz z dzierżawą. 2) Dostawa odczynników do wykonania badań moczu wraz z dzierżawą. 3) Dostawa odczynników do wykonania badań immunochemicznych wraz z dzierżawą. 4) Dostawa odczynników, kontroli do wykonania badań biochemicznych wraz z dzierżawą. 5) Dostawa odczynników do wykonania oznaczeń hemoglobiny glikowanej wraz z dzierżawą.
Vorherige Bekanntmachung: 793091-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1) Dostawa odczynników do wykonania oznaczeń morfologii krwi wraz z dzierżawą
Beschreibung: 1) Dostawa odczynników do wykonania oznaczeń morfologii krwi wraz z dzierżawą
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: 2) Dostawa odczynników do wykonania badań moczu wraz z dzierżawą
Beschreibung: 2) Dostawa odczynników do wykonania badań moczu wraz z dzierżawą
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: 3) Dostawa odczynników do wykonania badań immunochemicznych wraz z dzierżawą.
Beschreibung: 3) Dostawa odczynników do wykonania badań immunochemicznych wraz z dzierżawą.
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: 4) Dostawa odczynników, kontroli do wykonania badań biochemicznych wraz z dzierżawą.
Beschreibung: 4) Dostawa odczynników, kontroli do wykonania badań biochemicznych wraz z dzierżawą.
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: 5) Dostawa odczynników do wykonania oznaczeń hemoglobiny glikowanej wraz z dzierżawą
Beschreibung: 5) Dostawa odczynników do wykonania oznaczeń hemoglobiny glikowanej wraz z dzierżawą
Interne Kennung: Zadanie 5