2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie watermeters (en connectiviteit) PWN
Beschreibung: PWN ziet de voordelen van een potentiële overgang van analoge naar digitale en slimme watermeters. De ontwikkelingen die op PWN afkomen zoals een toenemende drinkwatervraag, juiste water voor de juiste kwaliteit, digitalisering, maatschappelijke betrokkenheid, etc. vraagt een data-gedreven organisatie waarin de klant centraal staat. De slimme watermeter sluit goed aan bij deze ambitie. Met een slimme watermeter krijgt PWN beter inzicht in het gebruik en andere informatie bijv. de temperatuur, etc. Hierdoor kan PWN betere drinkwaterafzet en inkomstenprognoses maken, piekafvlakking stimuleren en haar dienstverlening verbeteren. Daarnaast neemt vanuit de maatschappij de vraag om digitale dienstverlening en slimme meters bij huishoudens toe. Voor PWN ligt hier een kans om meer inzicht te krijgen en zo interne processen efficiënter te laten verlopen (Klantcontactcentrum, facturatie, storingen, waterbesparing (lekkages), netoptimalisatie (waterverdeling)). Daarom verkent PWN de markt van digitale en of slimme watermeters om een goed beeld te kunnen vormen van de mogelijkheden voor een toekomstige uitrol.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler