See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Miłkowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Miłkowice zgodnie z zapisami SWZ oraz szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia i pozostałymi załącznikami do postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 680939-2024
Interne Kennung: RGP.III.271.8.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: zgodnie z ustawą pzp obligatoryjne przesłanki wykluczenia obejmujące rozporządzenie sankcyjne i przesłanki ze specustawy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Miłkowice.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Miłkowice.
Interne Kennung: RGP. III. 271.8.2024
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji