See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selectieve inzameling van afval van de administratie en andere gemeentelijke gebouwen voor het jaar 2026, stilzwijgend verlengbaar drie maal
Beschreibung: Selectieve inzameling van afval van de administratie en andere gemeentelijke gebouwen voor het jaar 2026, stilzwijgend verlengbaar drie maal
Interne Kennung: PPP0EM-3600/6025/2025/4845
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/4845_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0EM-3600/6025/2025/4845
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/4845_1
Aanvullende classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval