2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky chemikálií
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky chemikálií pro laboratorní analýzy (dále také „zboží“) v objemu dle provozních potřeb zadavatele a jeho pracovišť. A to v souladu se zadávacími podmínkami a jednotlivými výzvami k podání nabídek v DNS podle § 141 zákona. Součástí dodávek zboží bude i balné, doprava do místa plnění, pojistné za pojištění dodávek během dopravy do místa plnění, roznos do zadavatelem určených prostor v místě plnění, celní, daňové a případné veškeré další poplatky spojené s realizací dodávek zboží. Zadavatel bude veřejné zakázky v rámci DNS zadávat dle svých provozních potřeb v předem neurčených a nepravidelných intervalech. DNS je rozdělen do dvanácti kategorií takto: 1. Kyseliny, 2. Lihobenzín, 3. Indikátory, 4. Rozpouštědla, 5. Aminokyseliny, 6. Standardy BET (biologické expoziční testy), 7. Chemikálie BET (biologické expoziční testy), 8. Speciální chemikálie, 9. Základní chemikálie, 10. Sorbenty, 11. Hydroxidy, 12. Standardy. Žádosti o účast mohou být podány do jedné, více či všech kategorií tohoto zaváděného DNS. Konkrétní technické požadavky a parametry na předmět plnění veřejných zakázek, obchodní a platební podmínky, požadavky zadavatele na termín a místo plnění u veřejných zakázek, které budou zadávány v rámci DNS, bude zadavatel specifikovat vždy v rámci výzvy k podání nabídek.
Interne Kennung: ZU/35246/2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel tímto zadávacím řízením zavádí DNS ve smyslu § 138 a násl. ZZVZ, přičemž v rámci tohoto zadávacího řízení postupuje přiměřeně podle pravidel pro užší řízení.-
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: část 1 – Kyseliny_OAA_1
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné opakující se dodávky kyselin pro laboratorní analýzy (dále také „zboží“) v objemu dle provozních potřeb zadavatele a jeho pracovišť. Součástí plnění veřejné zakázky je i balné, doprava do místa plnění, pojistné za pojištění dodávek během dopravy do místa plnění, roznos do zadavatelem určených prostor v místě plnění, celní, daňové a případné veškeré další poplatky spojené s realizací dodávek zboží.
Interne Kennung: Kategorie 1 DNS - ZU/44986/2024