164045-2025 - Wettbewerb
Polen – Kies, Sand, Schotter und Aggregate – Dostawa kruszyw naturalnych łamanych z podziałem na Zadania 2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa kruszyw naturalnych łamanych z podziałem na Zadania 2025
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy kruszyw naturalnych łamanych w rozumieniu art. 7 pkt 4) PZP (zakup wraz z załadunkiem, transportem i rozładunkiem w miejsca wskazane przez Zamawiającego) na potrzeby utrzymania i budowy dróg na obszarze administracyjnym Nadleśnictw podlegających Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Zielonej Górze. Przedmiotem dostaw są następujące kruszywa: 1. Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/63mm; norma (wg PN-EN-13242) lub równoważne. 2. Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/31,5 mm; norma (wg PN-EN-13242) lub równoważne. 3. Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/5 mm; norma (wg PN-EN-13242) lub równoważne. 4. Piasek do celów drogowych o wskaźniku różnoziarnistości uziarnienia: kategoria nie niższa niż U3: norma (wg PN-S-20205) lub równoważne. Przedmiot zamówienia został podzielony na części („Zadania”): 1. Budowa dojazdu pożarowego nr 37 na terenie Nadleśnictwa Cybinka. 2. Budowa drogi leśnej w Leśnictwie Świdnica w oddz. 876,884,885, 877, 886, 878, 879, 887, 880 na terenie Nadleśnictwa Zielona Góra. 3. Przebudowa dojazdów pożarowych nr 78, 76, 79, 73 na terenie Nadleśnictwa Żagań. 4. Budowa dojazdu pożarowego Przy Łąkach na terenie Nadleśnictwa Krosno 5. Konserwacje na terenie Nadleśnictwa Świebodzin. 6. Konserwacje na terenie Nadleśnictwa Torzym. 7. Budowa dojazdu pożarowego nr 37 na terenie Nadleśnictwa Lubsko. 9. Remont drogi leśnej nr53 na terenie Nadleśnictwa Brzuska. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub większą ilość Zadań. Oferta złożona na dane Zadanie musi, jednakże obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidziany w SWZ dla tego Zadania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wszelkie niezbędne informacje, w tym między innymi opis rodzaju kruszywa, ich ilości i właściwości dla poszczególnych zadań znajduje się w Dziale 3 SWZ postępowania.
Interne KennungZTA.270.3.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14212300 Schotter und Kleinschlag, 14211100 Natursand, 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001
TitelBUDOWA DOJAZDU POŻAROWEGO NR 37 NA TERENIE NADLEŚNICTWA CYBINKA
BeschreibungDostawa następujących kruszyw: Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/31,5mm w ilości 4 100 ton. Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/5mm w ilości 275 ton.
Interne KennungZadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14212300 Schotter und Kleinschlag, 60100000 Straßentransport/-beförderung
Optionen
Beschreibung der OptionenW stosunku do każdego z Zadań Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do łącznej wartości wszystkich rodzajów dostaw objętych danym Zadaniem („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same dostawy jak wskazane w SWZ. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jeden z rodzajów dostaw wskazanych w SWZ. Miejscem realizacji dostaw wykonywanych w ramach Opcji może być teren administracyjny Nadleśnictw podlegających Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Zielonej Górze. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 30 % Wartości Przedmiotu Umowy określonej zgodnie z § 7 ust 1 załącznika nr 7 do SWZ. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych rodzajów kruszywa określone w Formularzu Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia potrzeby zwiększenia zakresu rzeczowego dostaw w związku z ujawnieniem się nowych potrzeb podmiotów, dla których Zamawiający realizuje przedsięwzięcia lub powierzenia im nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (2) powierzania wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę.
LosLOT-0002
TitelBUDOWA DROGI LEŚNEJ W LEŚNICTWIE ŚWIDNICA W ODDZ. 876, 884, 885, 877, 886, 878, 879, 887, 880 NA TERENIE NADLEŚNICTWA ZIELONA GÓRA
BeschreibungDostawa następujących kruszyw: Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/63mm w ilości 6 050 ton. Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/31,5mm w ilości 3 430 ton. Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/5mm w ilości 240 ton. Piasek do celów drogowych o wskaźniku różnoziarnistości uziarnienia nie niższej niż kategoria U3 w ilości 9 500 ton.
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelPRZEBUDOWA DOJAZDÓW POŻAROWYCH NR 78, 76, 79, 73 NA TERENIE NADLEŚNICTWA ŻAGAŃ
BeschreibungDostawa następujących kruszyw: Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/63mm w ilości 16 065 ton. Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/31,5mm w ilości 16 220 ton. Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/5mm w ilości 425 ton. Piasek do celów drogowych o wskaźniku różnoziarnistości uziarnienia nie niższej niż kategoria U3 w ilości 1 430 ton.
Interne KennungZadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelBUDOWA DOJAZDU POŻAROWEGO PRZY ŁĄKACH NA TERENIE NADLEŚNICTWA KROSNO
BeschreibungDostawa następujących kruszyw: Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/63mm w ilości 13 000 ton. Piasek do celów drogowych o wskaźniku różnoziarnistości uziarnienia nie niższej niż kategoria U3 w ilości 17 250 ton.
Interne KennungZadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelKONSERWACJE NA TERENIE NADLEŚNICTWA ŚWIEBODZIN
BeschreibungDostawa następujących kruszyw: Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/63mm w ilości 500 ton. Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/31,5mm w ilości 1 500 ton. Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/5mm w ilości 200 ton. Piasek do celów drogowych o wskaźniku różnoziarnistości uziarnienia nie niższej niż kategoria U3 w ilości 1 000 ton.
Interne KennungZadanie nr 5
LosLOT-0006
TitelKONSERWACJE NA TERENIE NADLEŚNICTWA TORZYM
BeschreibungDostawa następujących kruszyw: Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/63mm w ilości 1 500 ton. Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/31,5mm w ilości 3 000 ton. Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/5mm w ilości 300 ton. Piasek do celów drogowych o wskaźniku różnoziarnistości uziarnienia nie niższej niż kategoria U3 w ilości 1 500 ton.
Interne KennungZadanie nr 6
LosLOT-0007
TitelBUDOWA DOJAZDU POŻAROWEGO NR 37 NA TERENIE NADLEŚNICTWA LUBSKO
BeschreibungDostawa następujących kruszyw: Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/63mm w ilości 10 800 ton. Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/31,5mm w ilości 7 200 ton. Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/5mm (bazalt) w ilości 550 ton. Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/5mm (granit) w ilości 200 ton. Piasek do celów drogowych o wskaźniku różnoziarnistości uziarnienia nie niższej niż kategoria U3 w ilości 11 150 ton.
Interne KennungZadanie nr 7
LosLOT-0009
TitelREMONT DROGI LEŚNEJ NR 53 NA TERENIE NADLEŚNICTWA BRZÓZKA
BeschreibungDostawa następujących kruszyw: Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/63mm w ilości 2 000 ton. Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/31,5mm w ilości 1 300 ton. Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu ciągłym 0/5mm w ilości 170 ton. Piasek do celów drogowych o wskaźniku różnoziarnistości uziarnienia nie niższej niż kategoria U3 w ilości 3 800 ton.
Interne KennungZadanie nr 9