2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zelfreinigende openbare toiletten
Beschreibung: De gemeente Noordwijk wil voorzien in de toenemende behoefte aan sanitaire voorzieningen bij de strandopgangen Langevelderslag en Noordwijk aan Zee in haar gemeente. Om bezoekerscomfort, hygiëne en toegankelijkheid te verbeteren, is het noodzakelijk drie zelfreinigende en genderneutrale openbare mindervalide toiletvoorzieningen te realiseren. Eén toiletunite zal geplaatst worden bij de strandopgang Langevelderslag en twee toiletunites bij Noordwijk aan Zee. De opdracht betreft het leveren, plaatsen, gebruiksklaar opleveren en technisch- en hygiënisch onderhouden van drie duurzame en zelfreinigende openbare toiletunits bij bovengenoemde strandopgangen. 3 toiletten
Interne Kennung: NW 102025 PRJ-2500111
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44411000 Sanitärerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50760000 Reparatur und Wartung von öffentlichen Toiletten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente Noordwijk heeft reeds een procedure lopen voor de aanvraag van een omgevingsvergunning voor de plaatsing van een tweede openbare toilet voor de locatie parkeerplaats Langevelderslag. Een toiletunite voor de locatie bij de parkeerplaats Langevelderslag zal dan ook worden opgenomen in een herzieningsclausule.