See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Diverse prestaties m.b.t. architectuuropdrachten en stabiliteitsstudies
Beschreibung: De onderhavige opdracht, met referentie FAC-2025-05, voor diensten in de zin van art. 2, 21° van de wet van 17 juni 2016, betreft een raamovereenkomst (zoals bedoeld in art. 2, 35°) voor het leveren van diverse prestaties m.b.t. architectuuropdrachten en stabiliteitsstudies, voor de campussen van AZ Jan Palfijn Gent AV en AZ Sint Lucas & Volkskliniek vzw.
Interne Kennung: FAC-2025-05
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FAC-2025-05 - 1
Beschreibung: cf. opdrachtdocumenten
Interne Kennung: 1